reklama

mamy wcześniaków z Kielc i okolic

Temat na forum 'Kielce i okolice' rozpoczęty przez ewelina3024, 27 Styczeń 2011.

1. ewelina3024

ewelina3024 Początkująca w BB

Witajcie.Zaczęłam ten wątek,żeby być może znaleść dziewczyny,które są mamami wczesnaków.Mój synek urodził się w 31 tyg,z wagą930g.Dziś ma prawie 10 lat.Mieszkamy w Parszowie.Jest to wioska między Starachowicami a Skarżyskiem.Bardzo chciałabym znaleść bratnie dusze i wymienić się swoimi doświadczeniami.Póki co czuję się jakoś w tym wszystkim samotna.:-)

2. maja magdalena

maja magdalena Zaciekawiona BB

Witaj teraz jestem w 31 tygodniu czyli w tym kiedy ty urodziłaś swojego dzidziusia. Tak się składa, że przeprowadziłam się do Starachowic, więc w sumie bliziutko Parszowa. Moja ciąża od początku jest zagrożona, w sumie to nawet zarodek nie był przyklejony do macicy więc było naprawdę ciężko praktycznie cała ciąże. Obecnie jestem zagożona przedwczesnym porodem, bo wciąż mam skurcze i z tego względu miałam podane sterydy na rozwój płucek gdyby dzidzia chciała się urodzic wcześniej. Czujesz się samotna bo nie masz z kim pogadac? Pozdrawiam cieplutko:)

3. reklama
  4. nadi25

nadi25 Zaangażowana w BB

Jesli watek jeszcze aktualny, to ja jestem mama wczesniaczka z 26 tyg. Mieszkam w Kielcach.

5. nadi25

nadi25 Zaangażowana w BB

Tez poszukuje mam wczesniakow, skrajnych z kielc

6. sita123

sita123 Fanka BB :)

Ja jestem mamą wcześniaka z 26tc okolice Kielc

Poleć forum