reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

witam mausie :) mnie tez tu dawno nie bylo ale widze ze pojawiaja sie nowe mamusie :) moze wkoncu zrobi sie tu tloczno :):):)

zapraszamy :):):)

pozdrawiam serdecznie mamusie i ich pociechy :):):)
 
reklama
no ja tez ostatnio nie zagladałam tutaj
rudzia widze twoja kruszynka rośnie:) a jak sie czujesz mam nadzieje dobrze:)
pozdrawiam wszystkie mamy
 
no ja rosne i rosne :) teraz wiem jak sie czuja SLONIE :) ostatnie 30 dni a moze i mniej bo uffff chcialabym byc juz po wszytskim :):):)

mamusie nie pchac sie tak bo nie daje rady z czytaniem :D:D:D

pozdrawiam :)
 
mówisz jak słonie hahaha no ja zawsze pod koniec też sie tak czułam miałam juz dosc tego brzuszka no ale dałam rade Ty też dasz :-Dpozdrawiam
 
witam mamusie :)
Jestem sales leaderem firmy AVON na terenie UK. Szukam nowych konsultantek. Jesli chcialabys zarobic dodatkowe pieniadze i podreperowac domowy budzet - zapraszam - nic prostrzego.
Wejdz na moja strone youravon.tk i skontaktuj sie ze mna.
Pozdrawiam serdecznie
Marta
 
reklama
Do góry