reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Dołączył(a)
5 Styczeń 2008
Postów
381
Miasto
Aberdeen
Hey.
Pozdrawiam wszystkie mamy ze Szkocji.
Jesli znajda sie jakies mamy z Aberdeen na forum bardzo chetnie poznam i popisze i wirtualna kawke tez mozna wypic
 
reklama
allanda jasne ze tak :-).w koncu ktos sie odezwal...:-)a juz myslalam ze wszystkie mamy spia na zime;-)napisz nam cos o sobie...pisz, pisz i jeszcze raz pisz bo tu widze ze czasami to forumowiczki to albo spia albo omijaja komputer szerokim lukiem:-);-)...
pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny, dziekuje za mile przyjecie:-) Mam na imie Kasia i z wielka niecierpliwoscia oczekuje narodzin mojego pierwszego potomka, co ma nastapic w okolicach 1 kwietnia. Potomek ma byc plci meskiej, chociaz skoro termin mam na prima aprilis to nie zdziwie sie jesli sie jednak okaze dziewczynka:-D. Jak chyba wiekszosc z nas kobiet-Polek jestem troche przerazona "znachorstwem" brytyjskiej sluzby zdrowia, wiec bardzo chetnie porozmawiam z kims kto juz to przezyl;-)Obecnie nie pracuje,mam duzo wolnego czasu i z przyjemnoscia sie spotkam na kawie wirtualnej lub tez jak najbardziej realnej. Goraco pozdrawiam. K.
 
bardzo mi milo Kasiu-jeses moja imienniczka:-)- Ja mam synka rozrabiake wiec moze wkrotce bedzie mial malutkiego kolege:-)...to juz niedlugo...moim zdaniem jezeli chodzi o porod tutajto nie masz sie czego bac-ja tu rodzilam i jestem bardzo zadowolona...suer opieka w trakcie i po porodzie....
a gdzie mieszkasz?ja na Seaton...
jak bedziesz miala ochote to odezwij sie do mnie na gg...w ciagu najblizszych 2 tygodni moge byc rzadziej bo przyjezdza mama mojego chlopaka, ale postaram sie tu zagladac codziennie..
 
czesc Allanda.Ja mam na imie Marta i z mila checia spotkam sie na mkawcy na zywo ale dopiero po 10-tym lutego bo jestem wlasnie w Polsce.Jesli chodzi o porod to nie masz co sie bac:tak:,opieka jest super i bardzo mili i uczynni ludzie i w trakcie i po porodzie.Bardzo dbaja o kobiete po porodzie i o dziecko.Jak nam sie uda spotkac to porozmawiamy na ten temat na pewno takze nie martw sie na zapas tylko masuj brzuszek i rozmawiaj z dzidzia:-).Pozdrawiam
 
Dzieki za slowa otuchy:-) Nie jestem jakos szczegolnie strachliwa i zdaje sobie sprawe,ze przeciez kazdego dnia miliony kobiet rodza dzieci wiec i ja dam rade;-), ale zawsze to milo pogadac z kims,kto juz przez to przeszedl, najlepiej z dobrymi wrażeniami:tak:.W najblizsza srode mam pierwsze zajecia szkoly rodzenia, juz sie nie moge doczekac, zawsze to jakas rozrywka:tak:.

Kasiu, mieszkam w polnocno-zachodnim Aberdeen,ale jestem zmotoryzowana, choc ostatnio z trudem sie wciskam za kierownice:-D. Jak juz bedziesz miala troche wolnego to moze wybierzemy sie w jakis ladny dzien na spacer po plaży z Twoim synkiem? Bardzo chetnie go poznam!

Marta, milego pobytu w Polsce zycze w takim razie! I do zobaczenia po powrocie!
 
reklama
Kasia jasne ze tak! narazie to jezdzimy z babcia za miasto a i troche w miescie(wczoraj bylismy w ogrodzie zimowym)...po 17-tym bede miala znow mnostwo czasu i bardzo chetnie sie spotkam....
jak zobaczysz mojego malego szatana to sie przestraszysz co Cie moze czekac:-D;-)...
pozdrawiam i poglaszcz maluszka ode mnie...
 
Do góry