reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Mala sliczna :*
U nas z tym zasypianiem tez roznie ale mala przewaznie zasypia przy cycu. Najgorzej jest ja uspac po poludniu czasem pomaga nam hustawka ale mala juz niebardzo chce w niej siedziec. Poki co sama nie chce zasypiac jest krzyk i wrzask. Po roku chcialabym ja odstawic od piersi zobaczymy jak to bedzie bo narazie cycus to najlepszy przyjaciel ;)

Paula mi odeszly wody w poludnie pojechalismy do szpitala ale skurczy nie bylo co 3h podpinali pod ktg rozwarcie bylo tylko 2cm. Nastepnego dnia nadal skurczy nie bylo wiec musieli podlaczyc kroplowke na wywolanie. Trzymaj sie jutro juz bedzie po wszystkim :) :*

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy liczę na to ze kiedyś taki cudowny dzień nastanie [emoji12] póki co to ''odpada'' od cyca czasami jak zasnie ale w 95% przypadków jak próbuje ja odłożyć to zasysa się [emoji27] i tak w kolko. Taki maly glodomorek [emoji6] [emoji6]
Olu u mnie huśtawka też nie działa [emoji17] odrazu płacz albo po 2 minutach jak ma lepszy humor


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm to dobrze. W 7 tyg mamy wizytę u pediatry to może ja zaszczepie bo widzę ze w 7 tyg jakaś szczepionka jest tu wpisana. Ortopedyczne badanie też pediatra robi mam nadzieję? Co 2 tyg mamy wizyty kontrolne szelek na bioderki także badanie usg 6- 8 Tydzień mi odpada. Ciekawe jak z tym ortopedycznym bedzie[emoji33]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka wszystko zalezy od pediatry. Ale jak macie USG to pewnie zrobia bez problemu. Ja narazie wszystkie mam w jednym miejscu :)
A szczepienia nie sa obowiazkowe :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Oficjalnie już daje znać, że Laura siada. Całkiem sama i ładnie prosto siedzi bez podpierania :)
Kilka razy dzisiaj się jej udało. Trochę to trwało, ale jestem z niej mega dumna. Bez żadnego sadzania, fotelików, spacerówek na półleżąco, obkładania poduszkami itp. :)
I robi jeszcze jedną ciekawą rzecz [emoji33]
Myślałam, że mi się może wydaje, ale poobserwowałam przez ostatni tydzień i jak nic woła "baa, baaa" w specyficzny sposób jak zrobi kupkę :D Pewnie dlatego, że często jej mówiłam przy zmianie pieluchy że zrobiła kupke taką beee czy baaa :D
Raczkowanie się jej chyba nie podoba zbytnio, ale po co się męczyć jak pełza z prędkością światła już haha

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Brawa dla małej kudłatki [emoji7] Karolask jeszcze tak będzie ze z pelzania odrazu na chodzenie się przerzuci [emoji3] a to bu bu po kupce - urocze. niezły ubaw musicie mieć [emoji3] ja mam radoche jak usłyszę od mojej gaaa, goooo lub gliii [emoji23] kocham to

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola my musimy skonczyc z kp zima i tez nie wiem jak to bedzie bo Jonathan tak zasypia i tak sie uspakaja... Mamy inne metody ale to jego ulubiona ;-)
Nie wiem czy zaczac wprowadzac mm jeszcze przed pokarmami czy w trakcie czy to nie bedzie na raz za duzo. Ostatnio pisalam ze maly nie bierze butelki. To sie zmienilo. Wieczorem daje mu moje mleczko z butelki i maly zaczal wreszcie ladnie spac a byla katastrofa.. Rowniez przez moja tarczyce. Moze to przypadek ale na razie tak juz bede robila.. Bedzie pozniej latwiej przy konczeniu z kp. Jonathan ostatnio duzo jadl. Jestem ciekawa ile teraz wazy bo kluseczka robi sie z niego a zawsze byl taki szczuplutki. Przestal sie w nocy przekrecac.. Co bylo dla nas najwiekszym problemem. Za to kojarzy rzeczy z czynnosciami, ladnie smieje sie na glos i przewraca na brzuszek... W niedziele 4 miesiace za nami :-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry