reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Happy super, że wam się udaje i że tak ładnie rośnie :)
Zaraz będzie pół roku, a rosną te nasze maluchy niesamowicie. Jak u nas się kończyło mleko i Laura zaczęła jeść odciągane z butelki to też jakaś spokojniejsza się zrobiła niż przy cycu...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Happy zdradzisz jakie masz metody na uspokajanie? Może któraś z nich się u mnie sprawdzi [emoji5] super ze maly uczy się nowych rzeczy [emoji6] oj szybko zlecialy te 4 miesiące

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nareszcie się tak druga górna przebija. Od miesiąca straszy paskiem białym pod dziąsłem, a przed chwilą zauważyłam już czarniejącą krechę. Laura zaczęła się ślinić i charczy tą śliną biedna. Zasnęła w 10 minut biedna. Niby pogodna, ale widać że jej przeszkadza. Kurde a rano przy myciu zębów myślałam, że już nigdy nie wyjdzie, albo dopiero z dwójkami. Ale to wyjaśnia milion pobudek i wiercenie do 2giej w nocy wczoraj [emoji14]
Niech wyłazi będzie spokój przez kolejny miesiąc ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry