reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Kulkaa u mnie dziala noszenie w nosidelku albo chuscie... Kupilam sobie na moje biedne plecy ta nowa Marsupi i jestem bardzo zadowolona :-) Cycek juz tak nie dziala... Czasem spiewam mu piosenki.. Jakies bzdury bo nie znam tekstu ale ucze sie Jada Domisie smieja im sie pysie itp.



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć mamusie :) Chciałam się przywitać :) Lata nie pisałam na babyboom :) W ramach desperacji postanowiłam że może tutaj znajdę jakąś pomoc i się nie pomyliłam :) Od roku mieszkam z mężem i córeczką w Wiedniu ale mam problem ze znalezieniem porządnego ginekologa mówiącego po polsku. Obecnie chodzę do Liory Bunzl ale chyba będę musiała szukać dalej. Help macie namiary na swoich ginekologów
 
Hej viline! Według mnie nie ma takiego w Wiedniu... Miechowieckiego na pewno odradzam. Co do innych to nigdy nie byłam, w miarę dobre opinie ma Wiltos, ale on prywatnie przyjmuje.

Gratulacje Paula89!!! Jak tam u Was? :)

Gabi to już pewnie odliczasz dni do rozpakowania się :)

Happy hehe o ja też muszę zacząć uczyć Filipa jakichś polskich piosenek, bo z przedszkola tylko po angielsku i niemiecku zna, także też muszę najpierw się doedukować :p
 
Hej Viline naprawdę dobrego polskiego ginekologa w Wiedniu nie ma. Nawet o Wiltosie słyszałam ostatnio taką historię jednej dziewczyny, że nie polecam. Może to odosobniony przypadek, ale mimo wszystko niektórych błędów lekarz nie powinien popełniać, a jeśli już to się do tego przyznać jak człowiek. Wiele osób poleca dr Dinhof, ale u niej to chyba po angielsku i niemiecku. Szczegółów nie znam, ale wiem że ma bardzo odległe terminy wizyt. Może wcale nie potrzeba Ci polskojęzycznego. Szybko opanujesz ginekologiczne słownictwo, a jak nie to może jakiś Słowak czy coś :)

Vixen nadrabiaj piosenki. Niektóre wpadają w ucho i męczą potem :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Anitaka Gratulacje zabkow. U nas też 4 od przedwczoraj. Hehe 4x1 Kurde lada dzień będzie równa z tą drugą :D
No a tak poza tym to jutro do lekarza osłuchać małą bo mało tego, że mąż jej sprezentował przeziębienie, to jeszcze dzisiaj mnie dorwało. Laura marudzi, nie spała po nocach bo katar przeszkadza, ale całe szczęście już go mniej [emoji14] a temp. dobiła tylko do 38, wiėc jakoś funkcjonujemy. Tylko chrype ma taka, że na 100% ją boli gardło i jeść biedna nie chce :/ a jakby było mało to chyba jej się przy tym wszystkim tobi pleśniawa na języku. Coś mi ten mleczny nalot za długo się utrzymuje po jedzieniu. Zobaczymy jutro co powie lekarz. Może mi się wydaje. Oby...

Dzisiaj przynajmniej już nie zostawia za sobą i lejącym nosem śladu jak ślimak na podłodze ;) Mam nadzieję, że wasze zdrowe.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
No u nas lucja zdrowa. Tydz temu miala katar ale kapalam ja w aromaktiv i smarowalam na noc i po dwoch dniach przeszlo. Tez jesc nie mogla ani spac. A zarazila sie tez od taty [emoji4]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viline ja nie znam niemieckiego i druga ciążę prowadzę u dr Dinhof nawet jak znasz kilka słów po angielsku to dasz rady szybko się o słuchasz. Ja to się śmieje ze z dziedziny ginekologii lekarzy i dzieci to mój niemiecki działa :) w innych się nie do gadam[emoji14]ostatnio słyszałam ze tego całego miechowskiegi któryś szpital podał do sądu bo stwierdził dziewczynie ze jej ciąża obumarla wysłał ja na czyszczenie do szpitala a w szpitalu lekarze stwierdzili ze dziecko żyje masakra :(
Vixen no już liczę ale swój cel osiagnelam Elizka już w przdszkolu szaleje :) tylko jeszcze problem bo nie chce z dziećmi siedzieć przy stole i jeść:) ale to już panie muszą sobie poradzić ja mogę jej tylko tłumaczyć :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super Gabi, to będzie już tylko lepiej :-)

Anitaka i Karolask gratulacje ząbków [emoji106]

Karolask a ten nalot to może być od gardła, ja gdy tylko boli mnie gardło to zaraz mam biały język, Filip to samo i raz czy dwa razy okazało się, że miał anginę. Zdrówka, oby to nic poważnego nie było!

Filip odpukać się trzyma, pół przedszkola było chore, a on tylko lekki katarek.

A z Dinhof to teraz jakaś masakra, chyba będę zmuszona zmienić lekarza [emoji33] ostatnio ciężarna koleżanka chciała się umówić to termin końcem listopada, a teraz na Matkach Polkach dziewczyny już o grudniu piszą i to nawet dla stałych pacjentek. Szkoda mi strasznie, bo świetna lekarka, ale trochę przesada z tym czekaniem. To ja chyba już powinnam zrobić termin, a nuż się przyda, jak uda się mi w ciążę zajść...
 
Do góry