reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dziękuję Anitaka [emoji8]

Gabi jak wyrabiałam ten drugi paszport dla małego, to zrobiłam sobie termin online, ale dużo mam na tej facebookowej grupie pisze, że chodzą bez ;-) Dziękuję [emoji8]
 
reklama
Gabi ja nie robilam zadnego terminu :) fakt mialam wtedy 5 minut spacerem to zawsze moglam wrocic kiedy indziej, ale nie byl nam wcale potrzebny :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ola staram się odkladac ale ona wpada w rozpacz jak nie ciumka ;(
Też glaskam po brodzie, gilgocze nozki i nic nie pomaga. Ciumka minutę i przerwa.
Happy mam nadzieję ze moja też z tego wyrośnie :) ja właśnie nie kładę ja do pokoju (tym w którym śpi w nocy) za dnia tylko w kuchni zeby nie było za cicho. Może ma za głośno i dlatego nie chce mi usnąć[emoji14]

Gabi pani w ambasadzie pewnie będzie oburzona ale Cię obsłuży hehe :)
Vixen to się chyba zapowiada na dziewczynkę jak się źle czujesz :) podobno częściej na dziewczynkę dopadaja takie dolegliwości. Ile jest w tym prawdy to nie wiem ale już kilka razy w moim otoczeniu się zdarzyło :D

Wybaczcie ze tak składam zdania jak potłuczona ale spalam moze ze 3 godz do kupy w przeciagu gwoch dni [emoji88] [emoji33]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi ja z Linzu... pojechalam bez. Nie robilam terminu. Bylo tyle ludzi ze nawet ci co termin mieli to i tak czekali. Bylo poprostu kto pierwszy ten lepszy
 
Kulka ja tez ostatnio skladam zdania chodze mega niewyspana takze nie jestes sama [emoji1]

Vixen Oj tak z tym samopoczuciem na dziewczynke to sie sprawdza ja jestem na to przykladem. Nie do opisania jest to jam ja sie czulam przez pierwsze 4msc. Bylo mi wiecznie niedobrze, caly czas bym spala, miesa jesc nie moglam, duszno mi bylo itd przez 3msc z domu nie wychodzilam praktycznie wogole nie bylam w stanie dla mnie to byl horror plakalam codziennie z bezsilnosci takze ten no nie zycze ci tego ;) oby bylo z gorki [emoji8]

Dziecko spi ja tez uciekam spac! Milej nocki dziewczyny [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vixen KulkaP albo na chlopczyka ;-) Ja wymiotowalam do 5 miesiaca :-O A i nie moglam jesc niczego slodkiego... Nawet mandarynki byly mi za slodkie. Pod koniec ciazy to wciaz meksykanskie potrawy jadlam (zero zgagi) :-)



KulkaP ja myslalam ze na kanapie spedze kolejne dwa lata ;-) Teraz Jonathanek jest bardzo aktywny. Nadal wymagajacy ale radosny i bardzo ciekawy wszystkiego.
Spokojnych nocek! Nam tez sie przydadza. Ciesze sie bo Jonathan po 1,5 dnia zaczal pic z piersi i nie mam juz zastoju... A zapowiadalo juz sie na zapalenie..



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry