reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Ja znowu na dziewczynke to rano mialam mdlosci jeszcze jak w lozku bylam. Ale jak zjadlam zaraz przechodzilo.pozniej pod koniec ciazy to np w sklepach slabo mi sie robilo.
Ale ogolnie to po 10 tyg dobrze sie czulam :)
 
reklama
Ojj az mi się przypomniało jak to u mnie było :O horror poprostu, prawie cale dnie w łóżku spędzałam - reszta dnia na kleczkach przy muszli[emoji14]Nawet po wodzie wymiotowalam. O wrażliwości na zapachy nie wspomnę... lodówkę obok łóżka miałam[emoji14]każde otwarcie drzwi kończyło się moim biegiem do łazienki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj dziewczyny, nie nakręcajcie mnie :p najważniejsze żeby te dolegliwości na ZDROWE dzieciątko było :) Fakt, zawsze marzyłam o dziewczynce, ale z drugiej strony chłopak bardziej ekonomicznie, bo już wszystko mam [emoji23]

Dziękuję Paula [emoji8]

Oj Kulka, to u Ciebie ekstremalnie [emoji33] ja bez wymiotów, tylko mdli mnie cały czas. Raz wymiotowałam cały wieczór ale to było na drugi dzień po tym jak Filip całą nockę wymiotował, wiec myślę, że to wirus był, mąż też źle się czuł.

Powiedziałam już w pracy, dyrektorka bardzo dobrze to przyjęła, więc jeden stres mniej :)
 
Haha Karolask nieźle [emoji23] ja mam największy uraz do zapachu swojskiej kielbachy [emoji12]
Vixen będzie dobrze ;) jasne że najważniejsze żeby było zdrowe. Ciekawe jak syn zareaguje na rodzeństwo :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej. U nas znów choróbsko:mad: Eryka rozłożyło, że po 40 stopni miał, małż dziś na zwolnieniu, bo jakimś sposobem chyba śliną Eryka sobie oko potarł i dostał zapalenia:hmm: Oliverek jak to on - tylko katarku dostał. Ja się trzymam, ale od 3 dni mam taki ból głowy, że mam chęć farbę ze ścian zgryzać.
Jak mleka nie miałam, to teraz dla odmiany materac w nocy zalałam:oops: Położyłam wczoraj Olka o 19 spać. Wiecie o której się obudził na cyca? o 1:30! Chyba 5 razy wstawałam i sprawdzałam, czy z nim wszystko ok. Przy okazji wkładki zmieniałam, a i tak jak zasnęłam to mi i tak przesiąkły i łóżko zamoczyłam:(


Jeżeli bardzo duże mdłości oznaczają dziewczynkę, to ja powinnam dwie baby mieć w domu :laugh2:
 
No udało się paszport załatwić ale już wychodzilismy bo pani powiedziała ze nas nie przyjmie potem jej przeszło[emoji14]a co do mdłości w pierwszej ciąży było spoko i dziewczynka przyszła drugiej masakra myślałam że umre i też dziewczynka :)
Po jakim czasie wyszlyscie z noworotkami pierwszy raz na spacer? Weekend się zapowiada ładnie ale Klara dopiero tydzień w niedzielę kończy z Elizka wyszłam chyba po dwóch tygodniach :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry