reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dobrych polskojęzycznych ginekologów nie ma jak pisze anet. O ich sprzętach niewspomnę, nie długo będą mylić cysty z ciążą bliźniaczką [emoji14]
A kto Ci prowadzi ciąże? Jeśli można wiedzieć?
12 tyg. jest po w przypadku ciąży mnogiej czy cesarki. A od 15 tyg. można przejść na Freistellung. W Twoim przypadku nie powinno być problemu z tym. Może koleżance się pomieszało coś ;)
Albo nie znalazłam, człowiek się uczy całe życie...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dla tych co też nie przespały nocki, tak "pomaga" Laura po 5tej rano!! :(
uploadfromtaptalk1480745798711.jpg
uploadfromtaptalk1480745809914.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1480745798711.jpg
    uploadfromtaptalk1480745798711.jpg
    59,5 KB · Wyświetleń: 320
  • uploadfromtaptalk1480745809914.jpg
    uploadfromtaptalk1480745809914.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 316
Dawno mnie tu nie bylo.

Joni skonczyl w piatek pol roczku. Mielismy super noc i super dzien. Dzis juz gorzej. Zabki ida... Joni wszystko gryzie. Nawet sweter mam caly obsliniony bo jak go nosze wgryza sie w niego [emoji28]W dzien najlepsza zabawa jest rzucanie zabawkami. Mama musi podawac albo biegac po calym pokoju po pileczke a jak nie to placz... Jak Jonathan je to wyrywa mi lyzeczke z reki bo chce sam jesc [emoji6]

Karolask co do pl ginekologow to juz sie zdarzylo. Mi Truskolaski pomylil kiedys cyste z ciaza. [emoji21]
Ale masz pomocniczke [emoji8]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy serio?? :(
To taki żart miał być tylko, a tu proszę jasnowidz ze mnie ;)
100 lat na pół roczku :)
Rzucanie zabawkami i przynosząca wszystko mama, dlatego już wole jak raczkuje i sama sobie przynosi :D nawet jeśli chce mi wejść do WC to wole tą opcję hehe

Ooo jaki słodziak!! Ale szybko rośnie :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Tez mnie tu dawno nie bylo.
Łucja dostala katar . od m sie zarazila..
Poza tym marudzi. Chyba ida gorne trojki... Strasznie sie slini...dzis szwagier przyjechal..o matuniu jak mala plakala ... Az sie zachodzila z placzu... Nie wiem.nic jej nie zrobil. Juz drugi raz tak. A niedawno lezala z nim na kocu i sie bawili. Na nikogo tak nie reaguje. Nie wiem czemu. On do m podobny moze mysli ze to tata ale nie tata... Nie wiem.


A tu jest łobuz
IMG_20161129_164859.jpg
IMG_20161125_143906.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20161129_164859.jpg
    IMG_20161129_164859.jpg
    458,5 KB · Wyświetleń: 258
  • IMG_20161125_143906.jpg
    IMG_20161125_143906.jpg
    630,1 KB · Wyświetleń: 256
Happy ale ten twoj kawaler juz duzy [emoji4]
Ja probuje posta od rana napisac ale mala nie daje ;)
Karola widze ze Laura ma to samo co moja do zmywarki jest pierwsza [emoji23]
U nas ze spaniem tez ciezko z tym ze my w nocy mamy co chwile placz i pobudki i jak tu oduczyc cycka?!
No i Mia juz chodzi sama tzn zrobi kilka kroczkow i na pupe i tak co chwile takze ten mysle ze za tydzien juz bedzie biegac. wolalam jednak jak lezala [emoji23]

Anitka jaka Lucja juz duza [emoji44]
Mia na moja tesciowa tez tak reaguje placze i nie pozwoli sie nawet dotknac.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieciaki śliczne :)
Ola no to się zacznie bieganina :D
Laura narazie przy kanapie, zaczyna się puszczać i kaleczy chodzenie za rączki, ale nie chce jej tak uczyć więc był tylko test czy potrafi [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja tez tak malej nie ucze czasem ja tak wezme ale ona wstaje probuje utrzymac rownowage i idzie kilka roczkow i na pupe ;)
Mam pytanko co dajecie na przekaski dla maluchow? Bo moja jest grzeczna jak cos je [emoji14]
Takiego cos co do raczki moge jej dac. Nie mam juz pomyslow :(

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry