reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Aniag przecudny !!
Jak chcesz BLW to najlepiej na kolanach, albo w jakims bujaczu czy cos byle nie calkiem na siedzaca, ale tez nie za plasko, zeby sie nie zakrztusil :)

P.S. Mam fotki
2 kable OTG, 2 myszki na kabel usb, kawalek tasmy klejacej i drugi taki sam telefon ( S4 siostry), czas odblkwania kilka sekund, rachoda bezcenna!!!!
 
reklama
Karola to super ze sie udalo.
Ech to moje dziecko normalnie tylko mama i mama. Wszedzie za mna chodzi a jak idzie do salonu to sie odwraca i patrzy czy ide. A jak sie nauczyla auuła mowic. Co by sie nie stalo zataz ała krzyczy. Nawet jak kupe zrobi i ja przebieram to jest auuła. I to doslownie auuła. A jak sie przewroci czy cos to tez zaraz to samo.
Dzis z tatem siw bawila chociaz. A ja pranie po polsce i układanie wszystkiego.
Dziewczyny na karenz sie rozlicza podatek czy nie??? Cos na dziecko czy jak??
 
Aniag oj współczuję moja córa to samo :( czasmi mam ochotę gryzaka jej do ręki przykleić taśmą :) do przebicia zębów chyba daleka droga jeszcze a mi cierpliwości zaczyna brakować.
Karola super że się udało! Sto lat i dużo zdrówka dla bujnowłosej piękności :) :*
Haha Anitaka to ała musi być urocze [emoji7] z rozliczaniem się nie mam pojęcia co i jak. Sama muszę ten temat sprawdzić jak wrócimy bo u mnie to zawiła sprawa pewnie będzie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wszystkiego dobre w nowym roku :) :*
Karola wszystkiego Najlepszego dla twojego roczniaka [emoji4]
Ba jak to szybko zlecialo my tez za chwile roczek. Ja w sylwestra godzina 23 padlam i pilnowalam zeby mi fajerwerki dziecka nie obudzily [emoji14]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej i szczescia w nowym roku
Karola sto lat dla roczniaka:-)
Lilka mozesz pocieszyc ,ze wstrzelilas w srodek bo nawet z grudnia to tu po srodku w szkole beda. Nie ida rocznikiem ur tylko szkoly tzn wszystkie dzieci urodzone od wrzesnia do sierpnia nastepnego roku u Victora np sa roczniki 2005 i 2006. Rodzice sierpnia i wrzesnia maja tylko wybor albo puszcza albo przetrzymaja reszta nie ma wyjscia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny w imieniu Laury :)
 

Załączniki

  • DSC_7256.JPG
    DSC_7256.JPG
    19,7 KB · Wyświetleń: 47
  • 15782008_1158045557625162_881988005_n.jpg
    15782008_1158045557625162_881988005_n.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC_7241.JPG
    DSC_7241.JPG
    86,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Karolask gratuluje odzyskania zdjec. [emoji4]I najwazniejsze Wszystkiego najlepszego dla Laury!!! [emoji512] Ale ten czas zlecial [emoji3] sliczne zdjecia. A to po srodku to jakas profesjonalna sesja? Fajny tort [emoji4]

Anitaka moj dopiero 7 mcy a juz zaczal sie u niego lek separacyjny i strach przed obcymi (dawno nie widzianymi) osobami/miejscami... Joni na macie jedna reka musi mnie dotykac albo siedzi na moich kolankach i sie bawi. Co chwile sie patrzy czy jestem i poswiecam mu 100% uwagi jak nie to ryk jak nigdy... Noce tez gorsze. Chociaz nie budzi sie z placzem. Tylko chce gadac. Oczy jak 5zl i nie chce juz spac. On spi bardzo malo...od 21 do 5 albo 6 z mmostwem przerw. Sypial juz lepiej wiec mam nadzieje ze to przejsciowe... Po 7 miesiacu musi byc lepiej... Nie dziewczyny? [emoji12]Zlikwidowalam balkonik i teraz lozeczko stoi obok naszego... Moze to zeby... Kto wie. Mamy dwa, ida dwa kolejne. 30 tydzien to chyba jeszcze nie skok.

Aniag fajny chlopak [emoji38]. Oby zabki szybko wyszly. Wspolczuje nocek. U nas wlasnie przez to ze nie siedzial byly papki na poczatku ale teraz woli juz jak jest wiecej kawalkow... Ostatnio dorwal sie do mojego chleba z maslem [emoji13]

Kulkaa ja tez wlasnie zainstalowalam sobie ta aplikacje. Dzieki! Dobra rzecz. Zwlaszcza ze ostatnio komorka cos mi sie psuje.

Anet a gdzie ty tego Bielucha w Wiedniu kupujesz?



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry