reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Przyznane mam do lutego 2019 a pieczątki zawiozłam w maju, mam nadzieje że nie za późno i przez to mi nie obetną. A pisma też zadnego nie dostałam
 
Hej Beti pozostaje jeszcze pytanie do kiedy masz przyznane FBH, czy nie brakuje jakichś dokumentów zaległych. I z kiedy dzieciątko?

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Beti to możliwe, że jeszcze "przetwarzają" te pieczątki, pamiętam, że gdy ja doniosłam, to też trochę trwało i miałam trochę spóźnione pieniądze. No i też tak jak pisze Karolask może być też kwestia do kiedy Familienbeihilfe, trzeba przedłużać
 
FBH dostałam normalnie, mały w sierpniu bedzie miał rok a co do dokumentów to jestem zdziwiona bo gdyby coś brakowało to pewnie bym dostałam jakiś list a tu ani info ani kasy
 
Beti to możliwe, że jeszcze "przetwarzają" te pieczątki, pamiętam, że gdy ja doniosłam, to też trochę trwało i miałam trochę spóźnione pieniądze. No i też tak jak pisze Karolask może być też kwestia do kiedy Familienbeihilfe, trzeba przedłużać
FBH mamy na 5 lat, a nadpłacili ci później KBG czy nie bo ja już mam stresa
 
Hmm.. no to raczej zwykłe opóźnienie, chociaż dwa miesiące to długo. Nie musisz iść do KK, wystarczy zadzwonić to często mega przyspiesza sprawy :)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Hmm.. no to raczej zwykłe opóźnienie, chociaż dwa miesiące to długo. Nie musisz iść do KK, wystarczy zadzwonić to często mega przyspiesza sprawy :)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Dziękuje Ci baardzo ale chyba wole pojechać bo jeszcze mam trochę problem z jezykiem a osobiście jak podjade to chyba wiecej zakumam
 
reklama
Do góry