reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Hej, liczę że jeszcze ktoś tu zagląda i mógłby rozwiać moje wątpliwości. A dotyczą one badania u ortopedy w 4-7 tygodniu dziecka. Czy ktoś się orientuję, czy to badanie wykonuje pediatra dr. Claudia Theodoropoulos- Klein? Czy muszę iść typowo do ortopedy, bo wiem, że bioderka bada Pni doktor. Pytam na forum, ponieważ Pani doktor rozpoczyna urlop i nie mogę zadzwonić, żeby się sama dowiedzieć. Pozdrawiam
 
reklama
Hej Mamusie :)
Dawno nas tu nie było zaglądamy i mamy zapytanie. Czy jest tu jakaś Mamusia która się orientuję w temacie szycia i zna się na rzeczy. Mam parę pytań.
 
Kaśq czy się dobrze znam, niewiem...ale szyje hobbistycznie :) do niedawna całkiem sporo, teraz nawet na prostą weselną kieckę brak czasu. Co chciałabyś wiedzieć?
 
Dzieki za szybką odpowiedź A to już wolałabym prywatnie bo mam parę pytań ale nie chce tu na forum innym zaśmiecać;)
 
Hejka Mamusie.
Jakiego polecacie polskojęzycznego pediatra w 4 bezirk lub w pobliżu? Potrzebuje dla Synka ma wysypke i plamy pojawiają się i znikają. Myślałam że przejdzie ale niestety nie przeszło. Będę wdzięczna za każdą informację. A w razie w czy któraś z Was wie może w jakim szpitalu pracuję Polska pielęgniarka.
 
reklama
Witam wszystkie mamy. Za niedługo zbliża mi się termin porodu będę rodzić w 16 becyrku czy któraś z Pań mogłyby mi powiedzieć co będzie trzeba załatwić po porodzie ;)
 
Do góry