reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Tolerancja usg jest ponoc +/- 500gram. Moje dzieci jak sie urodzily nie byly za wielkie srednio 2600 wiec mysle ze teraz moze byc podobnie ;)
 
Widzę, że maleństwa też niemal, że książkowe :) Super dziewczyny. Co do tycia w ciąży, wszystko zależy od wagi wyjściowej i chyba predyspozycji genetycznych. Niektóre tyją zaledwie 3 czy 4 kilo inne 30. Według tych wszystkich kalkulatorów i przeliczników powinnam przytyć od 13 do 18 kilo. Trzymam się dolnej granicy i jest ok. :) Waga poszła w górę od 5tego m-ca.
Tylko pierwsze 2 kilo pojawiło się w ciągu pierwszych 2 tyg.po potwierdzeniu ciąży. Organizm się zbuntował bo rzuciłam palenie. A jak było u was?
 
U mnie dopiero zaczyna sie 14 tydzien a ja juz ponad 3 kg przytylam... ale chudzielec byl ze mnie wiec pewnie organizm tych kilogramow potrzebowal :-)
 
Ja w ciąży przytylam 10 kg było by więcej ale po badaniu krzywej cukrowej wyszło że mam cukrzycę ciążowa więc się zaczęła dieta i schudłam 3 kilo:)
 
Hmm ja przed ciaza wazylam 53kg przy 165cm a teraz jest 32tydzien a mi waga pokazuje 57 czasem 58 zalezy od dnia. Fakt jest tez taki ze apetytu to specjalnego nie mam. Za to wode pije litrami.
 
Ola zazdroszczę. Bo nie przytyłaś nic tak naprawdę. Te nawet 5 kilo to spokojnie do tej pory tylko dzidzia, łożysko itp. Ja wystartowałam z prawie 50 przy 167cm. Teraz w 37 tyg. jest 12/13 na plusie. Mam nadzieję, że już tak zostanie, a po porodzie połowa zniknie :)
 
Oo karolask czyli ty to juz prawie ze na dniach mozesz rodzic zazdroszcze ja juz bym chciala miec to za soba. Napewno polowa odrazu po porodzie a pozostale kg w 2tyg zniknie to 12 kg to tez malo. Ja ze starszym synem jak bylam w ciazy przytylam 16kg ale jakos nie bylo tego widac a msc po nie bylo juz nic nadprogramowego ;)
 
reklama
No ja 9-10 kg na plusie zależy od dnia:p ale się nie przejmuje
A moja mała już bardzo nisko , zdjęcia już się nie dało zrobić bo tak nisko główka , ciekawe kiedy się zdecyduje wyjść :)
 
Do góry