reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ola a czemu chcesz uczyć z butli? Może lepiej nie przyzwyczajać... Ale jeśli nie chce butli to pewnie kwestia smoczka na butelce. Moja np. za nic nie chciała pić z tej butelki z Aventu co niby najbardziej "sutkopodobny" smoczek ma. Podeszły jej smoczki i butelki z tutejszej firmy MAM :)
Ale ostrzegam, że z butelkami mnóstwo niepotrzebnej zabawy jest :(
 
Karolask bo bede potrzebowac zostawic mala na kilka godzin i jak zglodnieje to bedzie problem. Dlatego chca ja troszke nauczyc zeby cyrkow nie bylo. Eh u nas butelki lovi avent i MAM juz przetestowane i z zadnej nie chce pic poki co.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw sie. U mnie tez pic nie chciala az w koncu kiedys strasznie szybko pokarm lecial i musialam odciagnac bo piersi potem nie chciala a z butelki wypila a wczesniej mowy o tym nie bylo. Predzej czy pozniej sie nauczy. Co do butelek to u nas sie sprawdzila ta z avent ze smoczkiem w "ksztalcie piersi" mam tez z nuka ale nie chce z niej pic ;) takze to chyba kwestia gustu naszych dziewczyn ;)
 
Ola chyba, że tak. Hehe pamiętam jak byłam na zakupach i pędziłam na złamanie karku bo trzeba było dać cyca :D ale nauczy się napewno. Jak dobrze zgłodnieje to i zje. Ale przypomniało mi się, że moja nie chciała jeść odciąganego jak nieco przestygł. Bądź co bądź odciąganie trochę trwało. Gdzieś czytałam, że można podać odciągnięte mleko o temp. pokojowej, ale mojej musiałam podgrzać zawsze, bo nie tknęła. Może jej nie pasuje zimny smoczek czy coś. Jakby nie patrzeć to sutek cieplejszy i milszy w dotyku :) Może to pomoże w jakiś sposób.

Anitaka dokładnie. Ja też mam swój ulubiony kubek i jakoś lepiej mi z niego herbata smakuje :)

Tak poza tym to moja właśnie zasnęła na spacerze...ale ostatnio też coś marudna się zrobiła. Nie wiem, może ząbki powoli idą. Wieczorami to normalnie koncerty daje :(
 
Ola może spróbuj smoczek madeli, podobno jest najlepszy i do tego nie zaburza odruchu ssania, ewentualnie taki zwykły lateksowy czy jakiś bo niektóre dzieci takie smaczki lubią,
 
Oj bubcia ja to smoczki i butelki mam chyba wszystkich mozliwych firm. No nic narazie poprostu robie raz dziennie 30ml mleka i uczymy sie ;)

Anitaka my dawalismy tylko akt urodzenia malej, meldecete i nasze dowody osobiste.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry