reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Właśnie tak jak pisze Karola tam jest czysto bardzo o wszystko dbają. Pacjentki mają gdzieś wszystko bo przecież ktoś po sprząta.
Ja z 2 bez mam tam 40 minut jazdy. Z tym językiem tam to ostatnio miałam pecha położna austryjaczke trochę z lekarka się do gadać nie mogłam bo ona ani po niemiecku dobrze nie mówiła ani po angielsku taki miała akcent ze ciężko było ale jakoś mi głupio było prosić zeby jakaś polka przyszła tłumaczyć :) i dałam rady.

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szybkiego powrotu do zdrowia dla was dziewczyny i dla dzieciaczkow :*
Gabi trzymaj się! Obyś nie miała problemów z dogadaniem się. Grunt ze się nie stresujesz bo ja to myślałam ze zejde z nerwów. Ale jakoś poszło pół na pół na migi [emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka dzięki :) my już powoli dochodzimy do siebie. Laura dochodzi do siebie to dokazuje. Tak mnie dziabnęła skubana dzisiaj :D normalnie jak kasownik w jakimś starym autobusie [emoji14]

uploadfromtaptalk1476396980336.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1476396980336.jpg
    uploadfromtaptalk1476396980336.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 205
To super jak tak :) znaczy się ze już lepiej, nie że pogryzla. .. haha [emoji23] niezłe ziolko z niej rosnie[emoji7]
moja o dziwo już ze 2 godziny śpi a ja zamiast z nią to buszuje po internecie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas w szpitalu na wiosce luksus czysciutko sale 2 osobowe gora 4. Hehe standard lepszy niz w niejednym hotelu [emoji6]
Ehh my nie spalysmy cala noc mala caly czas plakala nie wiedzialam dlaczego.
Aa rano patrze a tu nam sie gora 1 przebila super [emoji4] ciekawe kiedy druga wyjdzie. Ale zeby miala jakies napuchniete dziasla albo zeby sie slinila to nie bardzo. U nas to chyba i tak w miare lagodnie przebiega.
Moze zacznie w koncu spac normalnie?!

Bubcia czy Zosia tobie tez sie budzi w nocy co chwile na cyca?
Chcialabym ja powoli odstawic jak skonczy rok ale u nas to chyba ciezkie bedzie :/ poki co nie wiem jak sie za to zabrac.

Oj tak internet pochlania ale ja ostatnio staram sie spac wtedy kiedy mala spi.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karola mnie Łucja tez ugryzla wczoraj i to w palca . choc jak z nia lezalam wieczorem to brala sie za moje kolano ale za twardo bylo. a c robi to masakra. Palce do oczu wpycha i drapie. A do tego za wlosy ciagnie ale tak po jednym wlosku a boli jak cholera.
Tata tez ma nie latwo bo ma dluzsze wlosy z jednej str i jak sie kapalam wczoraj to slyszalam tylko ała..no nono.
Moje dziecko dzis spac w nocy nie chcialo samo. Obudzila sie przed 5 i szalala. Ale zaspala i dopiero wstala takze jest ok :)
 
reklama
M karola ja jak lucja ma katar psikam woda morska. Sa tez jakies w spraju dla niemowlakow np nasivin ale nie wiem czy tutaj jest... Poza tym ja w pl kupuje aromaktiv do kapieli i dziecko swobodniej oddycha. A co do kaszlu to na wlasna reke wole nic nie podawac. Ja poprostu poszlam do lekarza. :)
 
Do góry