reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Witam Noworocznie :)
Lilka i jak odbrażony Bobas i już na świecie czy dalej siedzi w swoim ciepłym gniazdku;) i czeka na odpowiedni moment?

Happy tak obserwowałam ale potem już zapomniałam...więc nie znam szczegółów do konca...
Jonathan ma 6/7 mcy tak? Jelitka Jego są w dobrej kondycji dzięki Twojemu kp więc nie podawalabym w niczym mu mm
Możesz sama robić mleko kokosowe czy migdałowe jako dodatek np do kaszki ale na wodzie jak narazie jest dla Niego ok moim zdaniem.
Mleko krowie jako dodatek niby można ale nie jako posiłek. Choć jest wiele teorii że to nic dobrego dla Dzieci i wogole ludzi...musisz sama się doinformowac i zdecydować.. Moim zdaniem do ok 1.5/ 2 latka roślinne .
Wapń możesz z innych produktów mu dostarczać także czasem więcej niż w mleku więc też kwestia podawanych produktów i wogole jedzonka...temat wapnia w innych produktach do zagłębienia :)
A mm to mleko krowie także tego...napewno obserwować będziesz musiała uważnie jak reaguje na produkty mleczne jak coś u Was w temacie alergicznym jest.
Mimo wszystko fajnie ze udało Ci się kp i może jeszcze uda choć do tych span i pobudek :) to najlepsze dla Niego.
Jogurty...My mamy świra na punkcie Bielucha więc pochniamy ;) go duuzo a zaczęliśmy po troszkę jakoś od 8/9 mc właśnie.

Pozdrowionka dla Wszystkich

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Anet siedzi i raczej nigdzie się nie wybiera, chociaż od dzisiaj mam zamiar intensywniej się ruszać żeby coś przyspieszyć i tak zaczęliśmy z mężem od godzinnego spaceru ❄️

Wy dziewczyny to jesteście istne kopalnie wiedzy, dziecka jeszcze nie ma na świecie, a ja już wiem czym karmić, jak długo, czym leczyć itd... Itp
super
 
Lilka to powodzenia w podspieszaniu :)
Mamy jak tylko chcą a w dIsiejszych czasach ten dostęp do informacji jest łatwiejszy to poszerzają swoją wiedzę choć ona zapewne jest nie raz uszczerbkowa bo nie jest się w stanie studiować każdej dziedziny związanej z dzieckiem i.wogole i pamiętać dokładnie... ale dla chcącego nic trudnego :) ale napewno warto :) a i info z jakich źródeł też nie jest bez znaczenia bo każdy może sobie z palca wyssac lub dziada pradziada jak to mówią...


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski nie wiem kiedy sie poawie, bo roztrzaskalam telefon, a z kompa to mnostwo czasu pohlania :( i jaktu odzyskac fotki?? Telefon dziala, ale komputer go nie widzi bo ie moge odblokowac ekranu bo sie strzaskal w drobny mak i nie raguje :( Ja chce moje Fotki!!!!
 
Joj współczuję a nie miałaś gdzieś w sieci zapisane ...? Kopia ?
Ja raz tak miałam i z carty wiadomo odzyskalam ale z tel niestey nie :(
Mam nadzieję że jakoś uda Ci się:)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anitaka ja zapomnialam hasla i loginu do konta wiec nie wiem czy mi wplynelo :D
My wracamy dopiero w niedziele do A :)
Karola może da radę wymienić ekran i wtedy odzyskasz? Bo jesli nie reaguje to chyba nic nie zrobisz :( chyba ze mialas na karcie pamieci wszysrkie fotki. Ja mam aplikację ''zdjecia'' z Google i tak sobie ustawilam ze mi na bieżąco kopie zapasowe robi. Mam do nich dostęp rowniez z komputera jak się zaloguje na gmaila. Oby się udało odzyskać!:( Ja jestem zabezpieczona bo mam małą obsesję na punkcie zdjęć. Gdyby mi zginęły to nie wiem co bym zrobiła ehh.
U mnie sylwestrowa imprezka też pierwszy raz w łóżku :) Gabrysia się przebudzila 20 min przed północą, pomemlała mnie troszkę i usneła tak że akurat zdążyłam zobaczyć fajerwerki z okolicy! :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez wszystkie zdj zaraz mam zapisane na dysku google. Obojetnie gdzie sie zaloguje to tam znajde zdjęcia.. Jyz raz przez przypadek wszystkie usunelam. I od tamtej pory jestem ostrozna ;)
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z siedzeniem przy BLW? Oliver ma 24 tygodnie skończone i chcę mu zacząć dietę rozszerzać. Miałam zamiar od razu stosować BLW, ale dzieć niby musi sam siedzieć... A u nas do siedzenia jeszcze bardzo daleka droga, póki co ćwiczymy, bo małemu się nasilił problem z napięciem i przestał się obracać:hmm:
Na dodatek tak mu zęby dają w kość, że spać chodzi o 1-2 w nocy. Pośpi do 8-9 i koniec. 1-2 drzemki po 10 minut i to wszystko. Oczy mam już na zapałki:laugh2: Ma dość dobry humor, ale jeżeli chociaż na minute wypadnie mu gryzak to jest krzyk, matka też musi być ciągle pod ręką no i pierś trzeba ciumkać co 2 minuty i wykręcać się przy tym, bo dziąsła bolą.
7028518_DSCF2784.JPG
 
Do góry