reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aylesbury

garbi

Rozpakowana 27.07.2011 :)
Dołączył(a)
10 Grudzień 2010
Postów
256
Miasto
Aylesbury (UK)
Czy znajdą się tu mamy z Aylesbury?

Ja mieszkam tu od niedawna i dokładnie jeszcze nie znam miasta. Mam dwójkę dzieciaczków Kacpra lat 4 i Hanię która kończy jutro miesiąc. Może znajdą się chętne mamy na spacery :-) ?? Mieszkam dokładnie w Fairford Leys
 
reklama
Czesc mamusia z Aylesbury. Ja tez niedawno sie tu przerowadzilam i mam male dzieci. Maya ma niedlugo 3 latka a Henry 3 miesiace. Pozdrawiam :)
 
hej dopadłam komputer w końcu ;) a gdzie dokładnie mieszkasz bo ja po za swoją dzielnicą i samym centrum kompletnie nie wiem nic :) Pozdrawiamy
 
Hej, ja mieszkam około 15 - 20 minut od centrum. Blisko stacji benzynowej Texaco jak jedzie się do dużego Tesco. Kawałek od Ciebie. Ale mogłybyśmy się spotkać w centrum.

Pozdrawiam :)
 
No to już dokładnie wiem :) Powiem Ci, że rzadko się ruszam z naszej "wsi" ;) a to z tytułu karmienia piersią mojej małej istotki ale jeżeli już bym się ruszyła to będzie po 12:30 i przed 3:30 o tej godzinie mój starszak jest w przedszkolu. A Twoja córcia chodzi do przedszkola?
 
Hej, ja też karmię piersią :) Moja córcia idzie do przedszkola dopiero w styczniu. Ale godziny jak najbardziej mi odpowiadają. Jak chcesz, to zapraszam do siebie. Mam ogródek, więc moja mała nie będzie się nudzić. Na priva wyślę Ci numer komórki.

Pozdrawiam
 
Cześć Joasia nie mam nawet czasu się odezwać bo mój starszak chory i mnie też coś bierze. Mam nadzieje, że wyzdrowieje do poniedziałku bo ferie się zaczynają. A jak Wy się czujecie?
 
Nie martw się, my sie nigdzie nie wybieramy z Aylesbury. Też byłam trochę zajęta i nie miałam czasu nawet dla siebie. Mam nadzieję, że się szybko wykurujecie i się spotkamy. Buziaki i szybkiego powrotu do zdrowia dla Was.
 
Witam,
Tez mieszkam w Aylesbury a dokladnie w samym centrum. Jestem mama polrocznego urwisa- jesli macie ochote wpasc na kawe to zapraszam:)
Jesli ktoras z mam szuka opiekunki do dziecka-jestem jak najbardziej zainteresowana. Zapewniam opieke na stale, dorywczo do poznych godzin u siebie w domu. Moj nr tel: 0751-793-78-32
 
reklama
Witam wszystkie Mamy i nie tylko :)
W lipcu przeprowadzam sie do Aylesbury, w zwiazku z tym zapraszam do nowo otwartego domowego salonu kosmetycznego :) Ceny na kazda kieszen !
Zachecajace promocje juz wkrotce pojawia sie na stronie, zapraszam serdecznie do jej odwiedzenia i polubienia.


Be Beauty - Monika


https://www.facebook.com/BeBeautyAylesbury
 
Do góry