reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

alex.nikita

SIERPNIUFKA DUBELTUFKA
Dołączył(a)
6 Styczeń 2010
Postów
641
Miasto
Bath/Sopot
Witam :-)

Jestem mama 3 letniego Jake'a i rocznego Leo. W czerwcu 2011 przeprowadzilismy sie z Londynu do Bath. Mam nadzieje, ze zajrza tu fajne mamy z okolicy, bo szukam doborowego towarzystwa dla moich maluchow oraz dla siebie ;-)
 
reklama
Oj Pinko jak dobrze, ze sie odezwalas :-) Ja czasami do Walii jezdze, bo to rzut beretka od nas a baaaaardzo pieknie jest.
Mam nadzieje,ze napisza tu jeszcze jakies Mamy i stworzymy silna grupe pod wezwaniem SWW (South West & Wales) ;-)
Wiele miast czy hrabstw ma swoje bandy, a my co?
 
he he no widzisz;-))

mnie sie cos wydaje ze mało dziewczyn z naszych okolic piszę na bb,no ale zobaczymy moze sie myle oby'
;-)

tymczasem skonczyłam prasowanie uffffffff jak goraco;-)
 
Miejmy nadzieje, ze sie jeszcze przylacza :-) Napisalam apel na glownym, tylko, ze tam juz rzadko kto zaglada ale moze ktos przeczyta.
Ja tymczasem pedze z dzieciakami na plaze (jestesmy do konca sierpnia w Sopocie). Milego dzionka :-)
 
Hello Korbo :-)
Super, ze piszesz!!!! Jak poznasz jakies fajowe babochy to naganiaj do nas,zeby BANDA SWW rosla w sile ;-)
73 mile to pikus, wiec mozemy co jakis czas organizowac schadzki.
Ide kapac dzieciory.Buzka :-)
 
no hej :) no samochodem to nie ma problemu :) jednak ja póki co jeszcze się nie odważyłam tutaj kierować :) Jak już chciałam to się okazało ,że nie mam dokumentów ze sobą więc jakoś nie chciałam "ryzykować " :) Ja od dwóch dni mam problem z moim potworkiem bo nie chce mi w ogóle nic jeść na śniadania, a na samych owocach czy jogurciku nie może jechać do obiadu. Tutejsze pieczywo mu nie smakuje (wcale mu się nie dziwie) , jajecznica czy naleśniki odpadają, płatki mu się przejadły, kaszka ze względu na inne mleko które do końca też mu nie podchodzi też odpada więc już sama nie wiem co. Macie może jakiś pomysł? Ja myślałam ,że może dziś się pobawimy na plaży i odbijemy sobie wczorajszy deszczy ale patrząc za okno chyba nic z tego nie będzie.
 
reklama
czesc dziewczyny


widzę ze grono sie powiększa i dobrze;-)

u nas pogoda dzis ładna choc nie zapowiadało sie ciekawie:-pwiec piore bo jutro ma padac z dzieciakami spacer zaliczony młody teraz zasypia bo spadł mi z ławki na ogrodzie:rofl2: zawału kiedys przez niego dostane no........... a starsza bajki ogląda... wiec chwila dla mnie :laugh2:

Korba a młody zeby juz wszystkie ma??? bo u nas tak własnie jest jak się ząbki do wyjscia szykują..pocieszam sie ze jeszcze 2 mu zostały i bedzie spokój........bo mam dosć..

alex- spopot powiadasz???? szczęsciara ja w tym roku o wakacjam mogę zaponiec z resztą od 6 lat juz tak zapominam he he moze na drugi rok sie uda.........
 
Do góry