reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

Hello :-)

Jakis czas temu chcialam zmienic dzieciom suwaczki wieku, usunelam stare ale zapomnialam jak sie wkleja nowe :eek: W koncu dzis znalazlam podpowiedz tu, na forum. Mam nadzieje, ze zadzialaja :-D:-D:-D

Oooooooo super sa!!!!!!!!!!

Nippur tez bys se mogla zmienic, bo Twoj mocno juz przeterminowany ;-)
 
reklama
Witajcie czy i ja mogłabym dołączyć?
2 tygodnie temu przeprowadziłam się z Kornwalii do Walii, Bridgend dokładnie chętnie nawiąże tutaj znajomości:-)
pozdrawiam wieczorową porą i uciekam spać po padam na paszcze dziś
 
szczebiotka witaj;-) to masz bliziutko do mnie bo ja mieszkam w swansea.........;-)


nie pytajcie co ja o tej godzinie robie przy kompie:rofl2:
 
Pinka:szok: ja o tej godzinie to już dawno po drugiej stronie byłam, z drugiej strony to u mnie ciąża powodu śpiączkę;-) chętnie bym z łóżka nie wstawała

Faktycznie mieszkamy bliziutko i Synków praktycznie w tym samym wieku mamy:-)
 
Witaj Szczebiotko :-)

Fajnie, ze do nas napisalas

Ja juz powoli rozklekotania przedpodrozowego doznaje.Wyjezdzamy w piatek rano, w czwartek wielkie pakowanie, zeby w piatek szybciutko wstac, wsiasc do auta i siup. Wlos mi sie na glowie jezy na mysl o tych pakowankach...brrrr.... strasznie nie lubie sie pakowac a gratow 43475778786 milionow :sorry:
 
szczebiotka ja jestem marcówka 2011;-)

fajnie ze mozesz w ciazy spac jak zabita ja miałam wręcz odwrotnie...

Alex- o kochana ale zleciało co?? w takim razie pakuj sie grzecznie i szczęśliwie wracajcie

a ja od wczoraj wieczora mam spa kumpeli jechała na wakacje i ja sie nim zajmuje przez 2 tygodnie i pierwsza noc byla tragiczna pies nie spał do 4:00 a ja razem znim drapała szczekała piszczala i takie tam cudenka mam nadzieje ze dzis juz bedzie lepiej bo czuje sie mega snieta....
 
alex tak ja fotografuje;-) i to mój blog;P

Teraz tłumaczę go na angielski wiec nie wiem czy mozesz w niego wejsc??? otwiera ci sie stronka?
 
No wlasnie, ze chcialam tam wsciubic nos ale wyswietla sie info,zeby sie z wlascicielem skontaktowac, bo wstep tylko na zaproszenia :nerd:

A ten psiutek biedulinek za pancia teskni :-( moze jakis psi smakolyk mu zafunduj na otarcie lez
 
reklama
Alex juz powinno działać;-)

wyobraź sobie ze to jedzenia co kumpela jej dała i te ciasteczka wogóle ona tego nie chce ale za to kabanosy wpieprza az jej sie uszy trzęsą;-)
 
Do góry