reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

reklama
Magda witaj:-) Silną grupę macie w Swansea?
Alex ja nie sugerowałam sprzedaży tylko kupno;-) ja też ani czasu ani głowy do sprzedaży bym nie miała. Co do grup to faktycznie dużo zależy gdzie się trafi, z mojego doświadczenia o wiele fajniejsze te dla dzieci (3-18miesięcy) bo tam więcej mam, które na macierzyńskim, na tych dla dzieciaczków starszych już faktycznie o wiele gorzej.

Pinka to fajnie, będziesz miała trochę pomocy przy dzieciaczkach:-)

A mi Szczepcio od wczoraj gorączkuje, ponad 38st, mam nadzieję, że to tylko ząbki a nie znowu jakiś wirus, bo już po przeprowadzce złapał jakieś paskudzctwo
 
Szczebiotka a które mu teraz idą?? bo u mnie młody na 3-rójki miał temperaturę wiec moze i u was też tak być lub trzydniówka sie przyplątała....

u nas na szczescie jeszcze tylko 2 trójki i spokój!!!!!!!! bo zwariowac z tymi jego zębami mozna:happy2:

czas na kolacje a potem taniec z deską:baffled:
 
Pinka no chyba właśnie 3jki górne, bo tylko 3jki i 5tki nie wyszły a na te drugie to jeszcze za wcześnie chyba.
Do tej pory nawet nie było najgorzej, trochę marudził przy 4rkach ale one wszystkie 4 na raz praktycznie wychodziły a nawet wtedy temperatury nie miał.
Fajnie, że teściowa przyjeżdża (no chyba, że nie przepadacie za sobą? ) przy Dzieciaczkach zawsze jakaś pomoc, będzie można na randkę z Mężem się wybrać;-)

Magda witaj:-) im więcej tym raźniej, jak Ci się żyje w Walii?

Alex ja na myśli miałam kupownie kosmetyków a nie sprzedawanie, z 2dzieciaczkami pewnie tyle masz na głowie, że nawet z czasem trudno, ja z jednym nie wiem czy dałabym radę sprzedażą się zająć, jednak klientkom trochę czasu poświęcić trzeba.Co do grup masz to faktycznie trzeba trafić, według mnie fajniej na tych dla dzieciaczków ( u mnie była dla dzieci od 2-18miesięcy) bo wtedy część mam to tych co na macierzyńskim ale na tych grupach dla starszych dzieci to trzeba mieć szczęście, żeby kogoś normalnego trafić

Nippur mnie się marzyła nawet mniejsza różnica wieku, bo choć ciąży jakoś specjalnie dobrze nie wspomniam to myślę, że dzieciaczki lepszy kontakt mają, niestety nie było mi dane...choć i tak mogę myśleć o sobie jako szczęściarze bo bardzo szybko udało nam się znowu, mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko ok, w piątek mam wreszcie skan i już doczekać się nie mogę
 
Witamy nowa kolezanke Magde :-)

Pinka
z tym zamkiem to swietny pomysl. Dzieciaki to uwielbiaja, Pimpiego nigdy nie moge oderwac a i Mrufka juz sie gramoli wykrzykujac OP, OP !!!!! :-) Beda i w deszczu skakac, byle tylko nie lalo jak z cebra.

Szczebiotka masz Ty leb z tym kupowaniem. Jak sie pania z Avonu zwabi do domu i okaze sie ona fajna, to mozna dalej brnac towarzysko ;-) Trojki to podobno najgorsze (najbardziej bolesne w sensie) zabki. Moj Pimpi tez sie meczyl z nimi, choc przy pozostalych nic mu nie bylo. Mrufka za to wyl cala zeszla noc z powodu zabkow nr 4 gornych i dolnych naraz, wiec padam dzis na klate a jeszcze sped familijny mialam. Milo bylo ale ledwie powlocze kulasami.....

Ciekawe co z Korba, nie odzywa sie wcale. Mam nadzieje, ze wszycho gicio. Korbo, jesli czytasz a nie masz czasu odpisac, postaw chociaz jakis znak, ze zyjesz ;-)

Nippur tez zamilkla, hop hop!!!!!

Jutro moj starszy synek obchodzi 3 jubileusz ale impre zrobimy w UK za kilka dni, a jutro jak mechanik odda samochod w miare wczesnie to robimy urodzinowy wyskok do ZOO. Tam odbyla sie jego impreza nr 1 dwa lata temu, bylo super :-)

Szczebiotka dwa i pol roku roznicy wiekowej miedzy dziecmi to nic. Moje chlopaki razem wariuja juz,ze fiksa mozna dostac jak lataja za soba i piszcza. Zobaczysz jak sie maluch bedzie rozwijal expresowo przy starszym braciszku. Moj Mrufka zaczal chodzic jak mial 10 miechow a teraz juz mowi, pojedyncze wyrazy coprawda ale slownik calkiem ma juz bogaty ;-)
 
Ostatnia edycja:
szczebiotka- no na 5-tki to jeszcze czas moja wiki ma 5 lat i teraz jej 5 tki wychodzą;-)
co do lubienia sie z T hmmmmmmmmmm

Alex- no mam nadzieje ze lac nie będzie chociaz kto to wie.........w kazdym bądź razie facet kazał zadzwonic jeszcze w niedziele jak bedzie miało padac to odwołamy i juz.....a mój to prawie nic nie mówi:no: tylko wiecznie na wzystkich baba i pa pa to jego słownik:-D rozumiemy sie na migi.....:rofl2::-)
 
Z T to rzadko chyba kto sie lubi, choc ja narzekac nie moglam.Tylko, ze juz nie zyje bidulka.

A u Twoich Pinka dzieci wieksza roznica wieku, w sensie takim, ze Wiki juz do przedszkola pewnie chodzila jak sie Eric wyklul i dlatego nie maja duzego kontaktu ze soba.Moje chlopaki non stop razem a Pimpi to dopiero niedawno zaczal gadac.Jak mial dwa lata to tak jak Twoj a najczesciej na wszystko mowil TAKI....:-D
 
Alex mi Szczepek zaczął chodzić jak 10miesięcy miał, od z 8lutego a na Gwiazdkę już prezenty nosił i biegał po domu dziadków, mam nadzieję, że drugi Maluszek nie zacznie wcześniej:-D
Między moimi ma być 2lata i 1 miesiąc choć mam nadzieję, że może nawet mniej bo Szczepcio spóźnił się 2tygodnie może ta Kruszynka dla odmiany w 38tyg się urodzi;-)

Pinka Szczepcio z mówieniem też się nie śpieszy, "mama" "tata" "baba" i dziadek mu też wychodzi zaskakująco dobrze, poza tym cwaniak pokazuje i jęczy do skutku aż nie dostanie czego chce. Dzieci są mądre jak wiedzą, że starszym zależy by się zrozumieć to się nie wysilają.
Alex ma rację mniejsza różnica jest dobrą mobilizacją, choć ja miałam nadzieję, że Synek we mnie się wdał, byłam najstarsza a w wieku 2lat już ponoć całymi zdaniami już mówiłam:-D ale słyszałam też opinie, że dziewczynki szybciej niż chłopcy zaczynają mówić.

Alex co do avonu to ja właśnie w poprzednim miejscu fajną babeczkę tak poznałam, w ogóle miała córę 6miesięcy starszą od Szczepcia więc w ogóle fajnie było. My się przeprowadzamy średnio co roku więc muszę kombinować bo bez ludzi na głowe bym dostała, zanim Szczepcia nie było to praca a teraz trudniej
 
Miedzy moimi chlopakami dokladnie dwa lata roznicy jest. Obaj z sierpnia, lewki jak mamusia :-D Dwa lata to podobno (wg. psychologow) najlepsza roznica, nie pamietam juz dokladnie o co tam szlo musze zajrzec do ksiazek ze studiow, bo pamietam, ze sie tego uczylismy.
A dziewczynki naprawde szybciej sie rozwijaja, ja jak mialam rok to podobno ladnie juz mowilam i do rzeczy, laczac wyrazy.

Szczebiotko czy Ty nam sie za rok znow przeprowadzisz i porzucisz bande SWW :-( Nie moglibyscie sie juz gdzies osiedlic na stale? Proponuje Bath - cudowne miejsce ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurde pisałąm posta i na koncówce mi wcieło buuuuuuuuuuuuuuuu no nic jadę raz jeszcze;P

szczebiotka- no własnie co wy tak wędrujecie??? czyzby to z powodu pracy męża?? ja też wiki przenosiłam 12 dni na koncu mi ją wywołali a młody urodził sie sam w 40 tyg i 2 dniu bez niczyjej pomocy;p

Alex- no miedzy moimi jest 3,5 roku róznicy co do tego ze dziewczynki sie szybciej rozwijają to sie zgadzam mam parkę i różnice w rozwoju widzę kolosalną

teraz młody przechodzi etap wymuszania wszystkiego rykiem włażenia tam gdzie nie ma nie ważne ze moze spać i tak włazi.... maluje sie moimi kosmetykami i wiecznie wisi na ręku !!!!!!!!!!!! mnie juz tak kręgosłup boli ze ledwo chodzą najlepiej jak bym leżała!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry