reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

ja tu zaglądam ale jak widze ze nikt nie pisze to sama ze sobą nie będę ha ha

Szczebiotka- no widzisz a ja mam na odwrót mając 30 lat czuje sie jak babcia 50-cio letnia która ledwo co dyszy........

powiedz mi czujesz jakieś ruchy juz?? tak zwane motyle;-) z dzidziem na pewno wsio ok nic nie nie martw a na tutejszą służbę zdrowia czasami nie ma określenia przyzwoitego..........

ja dzis poniewaz mam furęęęęęęęęęęę prasowania zrobiłam szybki obiad a mianowicie rosół he he na wiecej czasu nie mam bo jeszcze pokupowałam dzieciakom na ebayu buty i czapusie


ok lece po moją Królewnę!!!!!!!!
 
reklama
Hej
Wpadlam na chwilke powiedziec ze ja sie nie odzywam poniewaz przeziebienie nas zlapalo,malemu i Alanowi leci z nosa,mnie i Kube boli gardlo,takze nawet na necie nie chce mi sie siedziec...bylam u lekarza ,dostalam tabsy anty na 6 miechow,takze jak narazie ciaza to odlegly temat / Dzisiaj na obiad zrobilam kluski slaskie z kurczakiem bo to szybko sie robi,a ja nie mam ochoty na stanie przy garach,wpadne jak sie lepiej poczuje ...buziaki ;-)
 
Hello :-)
Przeprsszam, ze wpadam jak po ogien ale straszna w domu zawierucha po tym remoncie i wiadomix... Juz prawie ok ale jeszcze malza musze zmusic do remanentu i wywalenia polowy jego skarbow, bo pozytku z nich zadnego a burdel tylko tworza:wściekła/y:
Pisac za bardzo nie mam kiedy, bo sama z dzieciakami jedtem prawie caly czas, a to oznacza niespuszczanie z oka ani na sekunde... Starszy zaczal przedszkole ale nie bardzo mu sie tam podoba bo wyje wiekszosc czasu. Mam wrazenie, ze nie lubi opiekunkiswojej grupy.
A tak wogole to wnosze postulat, zeby sie spotkac. Jest mi wsio ryba gdzie i kiedy, wiec ustalcie miedzy soba, na pewno przyjade. Moge zabrac jedna osobe mala i jedna duza oraz ich wozek ;-)
 
czesc gwiazdy

Zimno!!!!!!!!!!! jeny kochany czemu to nie moze byc dłużej cieplusio no??

ja jak zwykle zarobiona bo umysliłam sobie ze zrobię komin zamiast szala( nie nawidze szali) a jak tam zimno to o migdałki dbac trzeba wiec robię komin slabo mi to idzie ale dam radę w ciągu tygodnia powinnam sie zmiescić he he

W niedziele mykam na sesje ciążowa wiec trzeba dopiąc wsio na osttani guzik narazie plan sesji w parku pod znakiem zapytania bo ma padać....

dzis mykam do fryzjera po inną fryzurkę bo ja za długo w jednej nie wytrzymuje;-)

Edyta- o kurcze to was nieźle rozłozyło zdrówka dla was a z ciązą coż poczekamy hihihi;-) co sie odwlecze to nie uciecze moze akurat po odstawienu anty sie uda.....

Alex- no to niezły masz armagedon w domu ja tez sie boje ze mały będzie niechetnie do przedszkola chodził choc obecnie tam gdzie pełno dzieciaków tam on,ale znając zycie jak bedzie musiał isc to będzie problem....
 
HELLO

ale mi ostatnio zimnawo.......chyba zaczne chodzic juz w jakis cieplejszych swetrach i butach bo normalnie sie trzęse..............

a wiec ja juz po cięciu,sciełam sie troszkę krócej niż było to planowane z wczesniej wybranego zdjecia bo moja fryzjerka niedługo rodzi i potem bedzie klops z obcienciem wiec mam nadzieje ze z ta długością dam radę troszkę przetrzymać


dziś pakuję wszystko na niedzielną sesję ciązową już sie nie mogę doczekać bo mam tyle pomysłów ze spisuję je na kartce ha ha co by nie zapomnieć...jestem tylko ciekawa czy moja ofiara da radę.....
 
Pinka trzymam kciuki za pogode w niedziele :-) U nas rano tak zimno bylo, ze dzieciakom cieple kurtki ubralam a sama wskoczylam w buty yeti ;-) Potem z kolei wyszlo piekne slonce, wiec wywiesilam pranie w ogrodzie, ktore za moment musialam sciagnac z powodu opadu atmosferycznego. Czynnosci te powtorzylam dwukrotnie, az w koncu dalam pokoj i caly salon mam zawieszony praniem. Trudno, wlaczylam ogrzewanie moze wyschnie do rana ;-)
A propos fryzjerki to musze sobie jakas tu przygruchac. Mialam fajne dwie w Londynie ale teraz z Bath dojezdzac to troche slabizna. Moze dziewczyny z Bristolu maja jakas sprawdzona? Bede bardzo wdzieczna za namiary :-) Najlepiej taka co by jeszcze henne umiala zrobic ale to chyba juz przesadzilam... ;-)
Moj przedszkolak dzis z kolei do domu nie chcial isc, tak mu przypasowalo przedszkole. Ani jednej lzy nie uronil, jak go zaprowadzilam rano to nawet sie nie pozegnal tylko popedzil od razu do dzieci.... Z dziecmi to jak w kalejdoskopie.. ;-) Moze wczorajszy wypad do cyrku tak na niego wplynal? Zwariowal tam prawie z zachwytu ;-)

Musialam przerwac pisanie z powodu napadu wymiotow u malucha :-( Jest teraz 3-cia , a ja wciaz walcze..... Malemu juz przeszlo, duzy teraz haftuje :-(
 
Ostatnia edycja:
Alex- fajnie ze młody sie zaklimatyzował w przedszkolu u nas tez zimno buuuuuuuuuuu

sama bym chetnie poszła sobie brwi zrobić wyskubac i zabarwic ale nie znam tu nikogo kto robi cos takiego a fryzjerkę znalazłam wreszcie odpowiednia po 6 ciu latach ufffffffffffffff


o kurcze a co im ze wymiotowali?? cos im zaszkodziło czy jakis wirus w zasięgu ręki???

teraz mam taki fryz...

IMG_9850.jpgIMG_9852.jpg
 
Hej
Alex a moze to jakas wirusowka ?

Pinka swietna fryzurka,sliczna kobietka z Ciebie i taka szczuplutka ;-)


My juz prawie zdrowi zostal jeszcze kaszel...U nas tez zimno,wczoraj upieklam muffiny a dzieciaki je dekorowaly ale mialy frajde :-p Dzisiaj dostalam @ wiec zaczynam brac tabletki i odliczac te nieszczesne pol roku :sorry:mam tylko nadzieje ze podczas ich przyjmowania nie bede miala zadnych skutkow ubocznych /
Moj pierworodny w maju bedzie mial pozegnalna wycieczke z racjii ostatniego roku w tej szkole ach jak te dzieci szybko rosna :zawstydzona/y:
 
cisza jak makiem zasiał..............:szok::szok: ja własnie wciągnełąm pół strucli z serem i zaraz pękne pogoda jak zwykle deszczowa nic tylko spać

a co tam u was??
 
reklama
Pinka a no cisza ... Ją zaglądam czasami ale sama ze sobą pisać nie będę :-p
U mnie wszystko dobrze ,dzieciaki zdrowe chociaż Natan znowu ma lekki katar .
Niedługo wybieram sie na zakupy bo trzeba jakiś obiad naszykowac,w sobotę biorę ostatnia tabletek z pierwszego opakowania ,ostatnio słabo mi sie zrobiło (skutki uboczne )ach zostało tylko 5 miesięcy do zakończenia kuracji .
Pozdrawiam wszystkie babeczki .
 
Do góry