reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

Edyta a ty bierzesz normalnie tablety antykoncepcyjne?? czy jakies specjalne??

ja byłam po plastry w gp i od nastepnego miesiąca przyklejam bo teraz już nie zdążyłam....

co do obiadów ja wczoraj ugotowałam bigos dzis robię gołąbki a w sobote pierogi pomroże i będzie na kilka obiadów jak nie będę miał weny na gotowanie....

dziś siedzę w pracy szaro buro i deszczowo!!!! jeny czemu taki kraj sobie wybralismy to ja nie wiem no......ja taki zmrzluch :-D


buszuje po necie i szukam nowego obiektywu tzn obiektyw mam juz wybrany ale porównuję ceny...trzeba sobie na swieta jakis prezent zrobić;P
 
reklama
Wpadlam na chwilke ...
Pinka ja dostalam Microgynon 30 sa to zwykle pigulki.
A jaki obiektyw sobie upatrzylas ?
Co do pogody to masz racje, straszna jest że nic sie nie chce ...
 
o ja tez kiedys te tabletki brałam ale ze mam skleroze to przeniosłam sie na plastry bo co jakis czas zapominałam o tabletkach he he he i tak sposobem mamy córcie bo syn to planowany..;-)

ja obiektyw upatrzyłam sobie 70-200 canona drogie to cholerstwo jak nie wiem...
 
Hej dziewczyny
Jest 4:00 mąż pojechał z wiki do szpitala a ja nie wiem co ze sobą zrobić od wczoraj popoludnia boli ja brzuch robiłam herbatki cudowałam z lekami nic nie pomogło cały czas płacze.....w koncu mąż zapakował ja do auta i pojechali....boszzzzzz ja ja w takich sytuacjach załuje ze nie mam prawka !!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ona mnie tam bardzo potrzebuje a ja siedzę w domu ***** mać......ciekawa jestem czy sie nią zajmą odpowiednia w razie co rano i tak do gp trzeba isć ja pitole jak nie urok to sraczka mam nadzieje ze to nie jest nic poażnego...........załamka normalnie

tak sie o nią martwie bo nie wiem skąd ten nagły ból brzucha u niej.....
 
Pinka a moze twoja mała ma robaki ? Wiem że jak one są to brzuch boli...
Ja bez prawka nie wyobrażam sobie życia w Uk teraz stoję pod szpitalem czekam na męża bo mu spartaczyli operacje i teraz czeka na konsultacje z chirurgiem ach zła jestem jak nie wiem,dobra nie marudze jadę do lidlu na jakieś zakupy bo nie będę stała jak głupia...
 
Edyta nie to nie robaki lekarze podejrzewają zapalenie pęcherza zbadali ją pobrali mocz i dale antybiotyk a ja sie zastanawiam czy to nie cos z alergią bo na plecach ma suchą skórę i taką szorstką a na niej drobną wysypkę lekarz też to zobaczył no nic narazie bierze antybiotyk po niedzieli moze będa juz wynik to pojdę do gp zeby zaraz oiliatum bo kąpieli i smarowania jej przypisałajakto nie zadziałato będziemy szukac przyczyn

a co twoj mąż miał za operację ze mu spartolili??
 
Pinka to moze twoja mala ma stopper zapalenie skory ?? Moj maly ma azs I my uzywamy emolium kupujemy w PL a wiem że w UK dostepny jest cetaphil...moj maz. widzial Sie z lekarzem I ponoc wszystko jest ok,a operacja to bardziej zabieg kosmetyczny .no nic poczekamy zobaczymy jak rana Belize Sie goic..sorki za bledy ale pisze z tel
 
hej

dlaczego nie wiem bo wyników moczu dalej nie mam ale rzuch juz nie boli dzis wieczorem dostaje ostatnią dawkę antybiotyku a w czwartek do lekarza wiec sie okaże....
 
reklama
hej Kobietki,

Wybaczcie, że Was zaniedbałam ale najpierw wyjazd do Polski, wróciliśmy w czwartek późnym wieczorem a od niedzielnego ranka mam teścia w gościach więc czasu trochę brak.

Pinka jak Wikusia??? Macie już te wyniki moczu? i co z wysypką zeszła? poza tym jeśli się okaże, że to nie pęcherz to będą szukać dalej co mogło być przyczyną? Mam nadzieję, że już wszystko u Was dobrze.

Edyta jeśli o tabletki chodzi mnie szczerze mówiąc te o których piszesz nie podpasowały i po rozmowie z lekarzem wróciłam do jasmin, które brałam jeszcze w Polsce i w sumie ponad 5lat. Dobrze się po nich czułam a poza tym jak chcieliśmy się starać o maluszka to wystarczył miesiąc przerwy i oragnizm się oczyszczał.

U nas czas powolutku leci, Szczepcio rozpuszczany przez Dziadków jak nie jednych to drugich;-) ja rosnę a moja Kruszynka razem ze mną ( a właściwie odrwotnie:-D) W Polsce oczywiście wybrałam się do gina na przegląd i podejrzeć Maluszka, za pierwszym razem nie chciało się ujawnić ale pani doktor kazała wrócić przed samym wyjazdem i wtedy już stwierdziła, że "nic męskiego nie widzi" a dziś połówkowe miałam i babka potwierdziła, że Córeczka będzie:-) Najważniejsze jednak, że pięknie i zdrowo rośnie, ograny na swoim miejscu i ładnie wszystko pracuje.

Pozdrawiam Was serdecznie. Miłego wieczorka życząc
 
Do góry