reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

hejo

szczebiotka- Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! wiedziałam ze bedzie baba:-D:tak:tylko nie chciałam ci nic mówić he he he a co do wiki to ma kolejny antybiotyk i lek na grzyby oraz olejek i krem na skórę kolejne badanie moczu teraz czekam na wynik i jak to nie zadziała to zostaniemy umówieni na spotkanie z pediatrą...

cos czuje ze grzyby powróciły...ale ze tu nie robią badan z kupy to znów cos czuje bedę musiała leciec do polski ehhh jak nie urok to sraczka
 
reklama
Pinka ja chyba płeć dzieci mam na czole wypisaną:-D
Ze Szczepkiem było to samo, my od początku przekonani że Syn i wszyscy na około też i tym razem tak samo, Ł w ogóle dumny jak paw bo On twierdził, że "tworzymy Dziewczynkę";-) pozostaje mieć tylko nadzieję, żeby Jej nic już nie wyrośnie:-D pewnie jak na Święta do Polski dotrzemy to się na jeszcze jedno badanie wybierzemy.

Co do Wiki, myślałaś może nad jakąś polską kliniką? może w Bristolu jest jakaś? bo koszty chyba mniejsze niż podróży i badań w Polsce a i czasowo łatwiej było by ogarnąć. Mam jednak nadzieję, że to tylko jakieś wyjątkowo "upierdliwe" baterie w moczu a jeśli nawet nie to, że Ją szczegółowo zbadają aby wykluczyć wszystko inne.
Trzymam za Was kciuki
 
szczebiotka jak sie wiec co się robi to i wątpliowsci żadnych nie powinno być:tak: ja po spotkaniu mówię do Adama ze będzie baba....a on do mnie skąd wiesz ,na co ja mu odpowiadam no bo wiem:tak::-)juz jej nic nie wyrośnie nie ma prawa!!!!!!!!!!!:-)

nie szkukałam zadnej kliniki w bristolu zobaczym co teraz wyjdzie najdalej w poniedziałek bedzie wiadomo juz wiecej..
 
Majeczka starch jest całkowicie naturalny, w końcu to inny kraj.
Ja mieszkam tu ponad 4lata, oczywiście tęsknie za Polską, Rodzinką i Przyjaciółmi ale nie wiem czy dała bym radę wrócić, żyje się tu o wiele łatwiej, ludzie są bardziej uprzejmi, choć pewnie w dużych miastach typu Bristol różnie to bywa.
Moim zdaniem najważniejsze by nie zamknąć się w domu tylko od razu wyjść do ludzi, jeśli masz dzieciaki w wieku przedszkolnym polecam grupy dla dzieci, w większości są bezpłatne, czasami 1-2f się płaci bo wliczone są kawa lub herbata i jakieś przekąski dla dzieci. Jeśli zależy Ci na tym by mieć kontakt z Polonią warto dowiedzieć się o Polskie Msze no i sklepy
Jakbyś miała jakieś pytanie śmiało pisz.
Powodzenia:-)
 
Majeczka starch jest całkowicie naturalny, w końcu to inny kraj.
Ja mieszkam tu ponad 4lata, oczywiście tęsknie za Polską, Rodzinką i Przyjaciółmi ale nie wiem czy dała bym radę wrócić, żyje się tu o wiele łatwiej, ludzie są bardziej uprzejmi, choć pewnie w dużych miastach typu Bristol różnie to bywa.
Moim zdaniem najważniejsze by nie zamknąć się w domu tylko od razu wyjść do ludzi, jeśli masz dzieciaki w wieku przedszkolnym polecam grupy dla dzieci, w większości są bezpłatne, czasami 1-2f się płaci bo wliczone są kawa lub herbata i jakieś przekąski dla dzieci. Jeśli zależy Ci na tym by mieć kontakt z Polonią warto dowiedzieć się o Polskie Msze no i sklepy
Jakbyś miała jakieś pytanie śmiało pisz.
Powodzenia:-)

Dziękuję Ci Kochana bałam się,że juz nikt nie odpisze...
Mój synek ma 4 latka,a córeczka za miesiac skończy roczek:-)
Zależy mi żeby się tam odnalazły.
No i ja...nie powiem kiedyś mój angielski był znacznie lepszy,a teraz ... stresuje się tym.
Na pewno będę jeszcze o cos Cię pytać.
Buziam
 
reklama
Szczebiotka gratuluje dziewczynki :-)

Majeczka ja mieszkam w Bristolu...mam 3 synkow :-p.W ktorej czesci Bristolu zamierzacie mieszkac ?

U mnie nic ciekawego,teraz dzieci maja przerwe wiec wiecej czasu im poswiecam,ale od poniedzilaku ida do szkoly wiec wiecej czasu bede miala dla siebie ;-) a polska klinika w Bristolu dopiero co sie otworzyla dziala od 1 listopada tak wiec to swiezynka a to link do niej Art Medica Polski lekarz w Bristolu

Pinka zdrowka dla coreczki
pozdrawiam
 
Do góry