reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

Dzień Doberek moje drogie :-)
Ja do klubu BANDA SWW
;-)
Witam wszystkie Mamusie .
Mam na imię Agnieszka.Niedawno przeprowadziliśmy się z Irlandii do Ebbw Vale.
Jestem szczęśliwą mamą 2,5 letniej Oliwki :-)
Chętnie przyłącze się do was:-)
Pozdrawiam

ps czy bywają tu osoby z mojej okolicy?
 
reklama
Edyta - Jeszcze nie wiem w której części bedziemy mieszkać. Chciałabym gdzieś blisko polskiej szkoły-jesli takie są...?Póki,co M mieszka na kingswood,ale ma za mały pokoik jak na naszą czwórkę.
Powiedz jak tam jest-czego mam sie spodziewać? Może się spotkamy gdy już tam będę?;-)
Podziedz czy pracujesz? Jak tak czymś się zajmujesz?
Pozdrawiam
 
Czesc Majeczka jak maz mieszka na kingswood to rzut beretem ode mnie :tak:
Co do polskiej szkoly to jest jedna przy polskim kosciele w centrum ale otwarta tylko w soboty tzw "sobotnia polska szkola " w ciagu tygodnia dzieci musza chodzic do angielskich szkol ... podejrzewam ze wynajem w centrum jest troszke wiekszy niz w innych dzielnicach,wiec warto przemyslec czy nie zamieszkac w innej dzielnicy :-p Maz powinien wynajac jakies mieszkanko dla was,a jesli zamierzacie zostac tu na stale i chcecie to powinniscie zlozyc wniosek o mieszkanko councilu ;-)
Co do spotkania to nie ma problemu ;-)Ja narazie nie pracuje siedze z malym w domku,ale mam nadzieje ze za rok moze dwa jak maly pojdzie do szkoly to uda mi sie popracowac troszke :-)a w pon i srody chodze do collegu.
Jak bedziesz chciala jeszcze cos wiedziec to pisz ,pozdr.
 
Mieszkanko councilu ? Mogłabyś o tym coś więcej napisać. Na jakiej to jest zasadzie oraz plusy i minusy tej opcji?
Co do synka myślę,że będzie lepiej jak bedzie chodził do angielskiej szkoły-myślę,że jakos sobie poradzi...i się wdrąży.
Edytka a Ty w jakiej mieszkasz dzielnicy? Też chciałabym zostać jeszcze z córeczką w domu,ale obawiam się czy wtedy będziemy dawać radę finansowo... Mieszkania są tam dość drogie...
Dzięki za info:-)
 
Majeczka mozecie sie starac o mieszkanko z councilu,wystarczy podjechac do South gloucestershire lub Bristol City council i wziasc aplikacje ,wypelnic ja i zawiezc ja z powrotem,z tego co pamietam potzrebne beda paski z meza pracy aby mogli zobaczyc wasze zarobki i cos tam jeszcze ale nie pamietam,wszytkiego dowiecie sie w councilu ;-)pozniej jak juz was zarejestruja to dostaniecie numer i band i bedziecie mogli bitowac mieszkanka ,fajna sprawa bo placi sie polowe ceny wynajmu jak od prywaciarza,wazne aby czesto im zglaszac jakies problemy mieszkaniowe typu grzyb na scianie jesli taki jest itd bo to zle wplywa na zdrowie ,wtedy szybciej dostaniecie swoj kat :tak:

A powiedz mi dlaczego macie nie dac rady finansowo ? pobieracie jakies benefity ? bo jesli tak to uwierz mi dacie rade przezyc z jednej pensji ;-)A zamiast wynajmowac dom mozecie sobie wynajac jakis flat i bedzie taniej :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej

Ale tu pustki...u nas za oknem zimno ,a w domku ciepelko az sie nie chce nigdzie wychodzic /
U nas przylot tesciowej pod znakiem zapytania,bo nie wiadomo czy jej lekarz zezwoli na lot ,dopiero bedziemy wiedziec 4 grudnia po wizycie u lekarza.

Co u was dziewczynki ???
 
reklama
Hejo;-)

no zimno zimno ale ja wolę to niż ciągły deszcz u nas duzo anglików mówi ze w tym roku zimna ma być tu bardzo ostra i juz robią zapasy zakupów w razie gdyby sklepy nagle pozamykali....ja sie o jedzenie nie martwię tak jak o te rury na wierzchu:szok::szok: jezeli rzeczywiscie ma byc -18

u nas juz od kilku dni rano jak wstaje to wszystko pomarznięte wiec moze cos z tego będzie...
 
Do góry