reklama

Mamy z Bełchatowa ! wznawiam !

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez kama889, 10 Styczeń 2013.

1. kama889

kama889 Zaciekawiona BB

[HR][/HR]Hej czy są tu jakieś mamuśki z Bełchatowa ????? :):):-)

2. ktosiulka

ktosiulka Początkująca w BB

Jest mama 4 miesięcznego łobuziaczka :)

3. reklama
  4. modnamama

modnamama Początkująca w BB

Hej!Ja tez jestem mamą dwóch dziewczynek z Bełchatowa.

5. modnamama

starsza chodzi do przedszkola a z młodszą siedzę w domku,a Wy co porabiacie?

6. modnamama

Kama889 tak się składa ze ja też mam na imię Kamila a moja młodsza córcia jest w podobnym wieku jak Twoja ma 19 miesięcy:tak:

7. kama889

kama889 Zaciekawiona BB

hej dziewczyny ! fajnie że się odezwałyście ...mOja też chodzi do przedszkola a ja siedzę w domu i tak nudzimy się popołudniami jak przyjdzie córeczka z przedszkola...

8. modnamama

a co porabiasz ciekawego jak mała jest w przedszkolu?Ja troszkę szyje,oczywiście jak młodsza córcia śpi bo inaczej to mi nie daje.

9. anitka1705

anitka1705 anitka2502

Witam :) jestem Anita i mam 11 miesięczną córeczkę :) pozdrawiam :laugh2:

10. reklama
  11. kama889

kama889 Zaciekawiona BB

Hej Mamuśki fajne że was troszkę się odezwało . Ja póki co szukam pracy ale niestety ciężko więc siedzę w domku ;) . Jak tam wasze dzieciaczki się mają ? moja non stop choruje ,teraz 2 tyg była chora i znów jakiś lekki kaszelek już mam dość tej pogody ....

12. MaJaKa

MaJaKa Początkująca w BB

Dziewczyny wy już macie swoje pociechy, ale jeśli jakaś wasza koleżanka spodziewa się dziecka to na forum bełchatowskim znalazłam informację, że otwiera sie nowa pracownia USG i 8 marca będą robić tam darmowe badania. Wydaje mi się, że taką informacją trzeba się dzielić bo to szansa żeby sprawdzić czy u maluszka wszystko ok.

Poleć forum