reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Witam!
Ja też jestem z Bemowa.Mama dwóch dziewczynek Weroniki (26.09.2005) i Gabrysi (11.12.2009)
Bardzo chętnie spotkam się na spacerku.My spacerujemy zazwyczaj w okolicach kościoła Na Bemowie.
 
reklama
Hejo hejo::)
jest tu jeszcze ktoś??
Ja jestem młodą mamusią z Jelonek :D
I tak samo spaceruje z moim szczesciem w parku górczewska:)
 
Witam,
Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców i ich pociechy do nowo powstałego klubu malucha Wesoły Jeżyk przy ul.Wyki 19 w Warszawie. Zapraszamy wszystkie Maluszki w wieku od 4 miesięcy do 3,5 lat. Oferujemy opiekę całodzienną, z wyżywieniem, w ramach karnetów, jak też opiekę godzinową. Zapraszam na www.wesolyjezyk.pl
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: wesolyjezyk@wesolyjezyk.pl lub pod numerem telefonu 601 087 003
 
hej, czy można podciągnąć Izabelin pod daleką wolę? Jesli tak to chcialabym dolaczyc. Jestem przyszla mama i czesto zagladam na wątek listopadówki bo mam termin na 15.11, tam też sa dziewczyny z wawy ale nic nie pisza gdzie beda z maluchami spacerowac. My pewnie po Kampinosie, ale zawsze moge podjechac do "miasta". Pozdrawiam i jakbyscie nie mialy z kim spacerowac to dam sie namowic ;)
 
Witam Was :) Widzę, że udało mi się ożywić wątek :) Roxannka ja też mieszkam na Jelonkach, dokładnie skrzyżowanie Górczewskiej z Lazurową :) Do amfiteatru 10 minut spacerkiem :) A na kiedy masz termin? Ja na luty :)

Cieszę się, że udało mi się ożywić wątek :)
 
reklama
Witam wszystkie Panie:) ja tez bym bardzo chętnie podłączyła się do wspólnego spacerowania jestem z woli i najczęściej chodze do parku Moczydło czy Sowińskiego ale z miłą chęcią pospaceruje też w inne rejony :) ja też powinnam być teraz na końcówce ciązy termin miałam na 30.09 ale moje maleństwo się trochę pośpieszyło:)
 
Do góry