reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

reklama
My spacerujemy między blokami niestety. Czsem na targ po warzywa czy do carrfura na zakupy. Nudno tak samej.
 
No ja się bujam po parku. Dobrze, że go mam. Wybudowali nam rewelacyjny plac zabaw i linarium. Jest tartan, więc jak się zrobi cieplej, Nina będzie mogła spokojnie tam poraczkować.
 
Witajcie, mam pytanie :) Właśnie narodził się nasz synek i muszę zapisać go do przychodni. Nie wiem na którą się zdecydować. Powstańców, Czumy czy Wrocławską?? Może któraś z was ma jakieś wyrobione zdanie na temat przychodni, a najlepiej i konkretnego lekarza. Będę wdzięczna za odpowiedzi!!
 
Hej no właśnie pogoda zaczyna się poprawiać to może umówimy się na jakiś spacerek :-)
Kaja i Oliwcia mamy dzieci w tym samym wieku mój Kacp też ma pół roczku;-)
 
Ja chodzę na Powstańców, ale muszę zmienić. Nie polecam "męskiego pediatry" z tej przychodni. Robi wszystko bardzo mechanicznie, nie zauważył braku odwodzenia bioderka mojej córki, a później asymetrii. Nie ma czasu dla pacjentów, wszystko szybko, szybko, a jeśli już znajdzie czas, to gada o swoich osobistych sprawach... Tak jakby mnie to interere :-)
 
Ja z Olem chodzę do przychodni na Wrocławską do dr Różak. Jestem z niej zadowolona.
Co do spaceru to bardzo chętnie. Pogoda w końcu zrobiła się spacerowa.
 
reklama
Ja chodzę na Powstańców, ale muszę zmienić. Nie polecam "męskiego pediatry" z tej przychodni. Robi wszystko bardzo mechanicznie, nie zauważył braku odwodzenia bioderka mojej córki, a później asymetrii. Nie ma czasu dla pacjentów, wszystko szybko, szybko, a jeśli już znajdzie czas, to gada o swoich osobistych sprawach... Tak jakby mnie to interere :-)

czyżby chodziło o Darochę?? Masakra, potwierdzam. Raz byłam na "zdrowych" i dziękuje.
Ja chodzę do dr. Hadrzyńskiej. Wiem jednak, że nie chcą już zapisywać do niej bo ma za dużo pacjentów. Zapisują do dr Kalety- uciekłam od niej.

A Czumu znam tylko z awarii weekendowych. Pielęgniarki masakra.
 
Do góry