reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

czyżby chodziło o Darochę?? Masakra, potwierdzam. Raz byłam na "zdrowych" i dziękuje.
Ja chodzę do dr. Hadrzyńskiej. Wiem jednak, że nie chcą już zapisywać do niej bo ma za dużo pacjentów. Zapisują do dr Kalety- uciekłam od niej.

A Czumu znam tylko z awarii weekendowych. Pielęgniarki masakra.


Zgadza się ;-) Muszę córkę przepisać, ale nie wiem do kogo. :-(
 
reklama
Ja chodzę na Płocką gdzie jest kilku naprawdę świetnych lekarzy dr. Mikulski Dr. Łodyga dr. Giermakowska fantastyczni ludzie nigdy nie odmawiają przyjęcia, oglądają dziecko na wszystkie możliwe sposoby i poświęcają tyle czasu ile mama potrzebuję aby zadać wszystkie nurtujące ją pytania;-)
 
Czesc dziewczyny!!!! Mieszkam na Jelonkach przy Parku Górczewska. Czy jest ktoś chetny do wspólnych spacerów po okolicy? Jestem mama dwumiesiecznego Adasia
Pozdrowionka
 
Ja jestem ZA zwłaszcza ze ten tydzień zapowiadali piekny, a pon i wt były cudne :-)
My z Adasie krecimy sie w rejonach Jelonek, park z amfiteatrem, osiedle przyjaźń, jeśli interesował by kogoś ten obszar chetnie sie umówimy. Najczesciej wychodzimy ok 12, 13, zalezy jak Mały bedzie jadł. Czekam na propozycje...
Pozdr
 
No to fajnie, mozemy sie umówić na przyszły tydzień. To jeszcze dogadamy dzień i godzine, zobaczymy jaka bedzie pogoda. Mysle ze mozemy sie umówic na wtorek lub srode, a godz. tak jak pisalam ok 12, 13.

Pozdr
 
Witajcie kobietki,
jestem mamą 4latki i szukam zajęcia dla mojej małej na wakacje.
Mamy z przedszkola moje Lili polecały zajęcia w Centrum Rozwoju na Czumy , podobno fajni ludzie prowadzą zajęcia dla maluchów.
Czy wiecie coś o tej szkole?
Podobno mają zajęcia 6godzinne dla dzieci w wakacje i zastanawiam się czy ją dopisać, może któraś z Was też planuje tam zapisać malucha.
Czekam na odpowiedzi:)

POGODNA MAMA
 
reklama
Witam!
Dawno mnie nie było... Chętnie się też wybiorę z Wami na spacerek. Jestem z bemowa ale zawsze mogę gdzieś dojechać :) Pozdrawiam i czekam na konkrety.
 
Do góry