reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

reklama
Cześć wszytkim!
Oj u nas leci bardzo szybko. Maluchy mają się dobrze. Olek jest bardzo samodzielny i bystry jak na swój wiek. Luśka jeszcze nie chodzi sama, ale ciągle domaga się prowadzania za rączki i wstaje przy czym tylko możę. W pracy jest bardzo ciężko szczególnie nocki. W dzień tego nie odsypiam i czuje się masakrycznie, ale cóż... takie życie. Jrdyne co mnie ratuje to ten nasz "ścisły plan dnia", choć czasem ta monotonia jest dobijająca.
Magdzik odezwij się to się umówimy ma spacer, baaardzo dawno sie nie widziałyśmy.
Buziaki!
 
Magdzik20, ostatnio byliśmy w nd i jak tylko katarek nam przejdzie będziemy się zjawiać pewnie 2, 3 razy w tyg bo pogoda się psuję a Łobuz mój przyzwyczajony do codziennych spacerów:) myślę żeby skorzystać z jakiś zajęć tam, są ogólnorozwojowe zdaje się dla takich szkrabów. Zawsze coś innego:)
 
Witam :) melduję sie jako Mama 20 miesięcznego Wojtusia z bemowa (forty bema).
Mój Niunio uwielbia sie bawić z innymi Maluchami:)
Witam mamusie !!!:)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was! Czy jesteście tu jeszcze Drogie Mamy? Ja jestem mamą roczniaczka z Bemowa! A dokładniej mieszkamy zaraz przy fortach! Mieszkamy tu od niedawna dlatego też z chęcia nawiążemy kontakty z innymi mamami z naszej okolicy!
Pozdrawiam,
Magda
 
Witam,

Jestem mamą 4 miesięcznej córeczki z bielan, brakuje z chęcią wybiorę się na spacer z mamą z moich okolic a także z bemowa i chomiczówki:-) zapraszam

Ewelina
 
reklama
Do góry