reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Aga-ala dzięki za odowiedz. Narazie testujemy nosidełko. Jeśli chodzi o szpital to ja dwojkę rodziłam na kasprzaka i byłam bardzo zadowolona, a dodam jeszcze, że nie miałam opłaconej położnej ani komercyjnej sali. Byłam kiedyś na praktykach ( na położniczym) na Madalińskiego i bardzo mi się tam nie podobało. Jedyną osobą, która interesowala się tam położnicami to była pani od laktacji. Biedne były te mamusie, które pierwszy raz trzymały takiego malucha na rękach...
Który tydzień jesteś i ile ma pierwszy maluch? Napisz kilka słów o sobie.
 
reklama
Asiu, tak dobrze pamiętasz miałam nosidełko chyba Graco do 9 kg natomiast szybko się go pozbyłam ponieważ miałam wrażenie że jest ono strasznie niewygodne dla Karolinki, było tak zrobione że nic nie potrzymywało głowki i nie miało możliwości odpinania pasów tylko trzeba było do niego ją wkładać i z niego wyjmować co było strasznie mało komfortowe. Skorzystałam z niego może trzy razy więc tego modelu osobiście nie polecam. W piątek ma być w klubie spotkanie apropo chust więc jak dasz radę to się możecie wybrać.
 
A ja, jak wiesz miałam nosidło Lascal (mam nadzieję, że dobrze Ci się je testuje) i byłam bardzo zadowolona - nie raz uratowało mnie z opresji, wygodne też było i dla mnie i dla Jasia - tak mi się wydawało :) Polecam z czystym serduszkiem :))
 
Który tydzień jesteś i ile ma pierwszy maluch? Napisz kilka słów o sobie.


hej, u mnie 30 tydzień, leżę od stycznia bo jest zagrożona. Będę myśleć nad szpitalem bo mam na madalińskiego bardzo dobrą położną. Jakoś mimo że to drugi poród to mega się stresuje.

Mój starszy synek ma 3 latka, teraz czekam na dziewczynkę, mieszkam na jelonkach od urodzenia:-). Pamiętam jak chodziłam do klubu mam z małym, jak miał 4 mce, wtedy jeszcze spotykałyśmy się w jednej z sal art bemu. Fajnie było:happy:

pozdrawiam Was wiosennie mimo że zapowiadają śnieg w weekend. mam nadzieję, że ostatni raz. :no:
 
witam drogie Mamusie:)
Jestem Ewelina mama 20 miesięcznego Krzysia,w Warszawie mieszkam stosunkowo krótko i nie zdążyłam jeszcze nawiązać zbyt wielu znajomości, dlatego cieszę się, że trafiłam na te forum:)
Bardzo miło by było mieć jakąś koleżankę do spacerów:) a i małemu przyda się kontakt z dziećmi, strasznie mało przebywa wśród dzieci, a teraz coraz cieplej to kto się piszę na wspólny spacer? najczęściej chodzimy po parku koło amfiteatru.
Pozdrawiam!
 
Ewciulka witamy serdecznie. Rozgość się. Niestety Ty znów z Jelonkow, a to troszke nie nasz okolice :-(. Pozdrawiiamy.
 
Hej Mamusie, dawno mnie tu nie było zaglądam i jakże wielkie zaległości na mnie czekały, co bardzo mnie cieszy :)

Kupiłam Adasiowi buciki, chociaż jeszcze tak zupełnie sam nie chodzi ale się rwie na spacerkach na place zabaw i do chodzenia, więc musi chłopak coś mieć na nogach. Pacyska kupiłam Adasiowi takie same jak ty Jasiowi tylko ten ciemny kolor ;-)

A tak w ogóle witam serdecznie wszystkie nowe Mamusie.
My jestesmy z Jelonek (na nieszczęście Asi85) - ale już też nie długo :( i też często spacerujemy po Parku Górczewska ew Osiedle Przyjaźń.
Ewciulka bardzo chętnie umówię się na spacerek, przy czym my jeszcze jesteśmy tacy bardziej wózkowi a na plac zabaw to na chwilę, a Twój synek to chyba bardziej plac zabaw? My wychodzimy ok. 12 i jak jest ładna pogoda to spacerujemy ok. 2-2,5 godz. Jeśli pasują Ci nasze godzinki to najlepiej skontaktować na się priva (podac nr tel) i tak najszybciej mozemy sie umówić.

Ale pogoda od kilku dni za oknem, porażka, wczoraj dosłownie czasem słońce czasem deszcz, a do tego ten przeklęty wiatr.

Pozdrowionka
 
Heja,
mnie też jakoś dawno nie było na forum i w klubiku, ale mam nadzieje,że jutro jakoś mi się uda, chociaż będzie trudno bo Oleśka marudna od tygodnia i jeść prawie nie chce.
Nie mam pojęcia o co jej chodzi, przypuszczam,że to ząbki, ale ja tam w tej jej buzi nic kompletnie nie widzę. A z tym jedzeniem to już od zmysłów odchodzę, bo kombinuje, daję jej to co lubiła - nie chce, nowe- nie chce, tylko butla i butlka:/ zastanawiam się czy nie przejść się z nią do lekarza. Co wy na to?

Witamy Ewciulka, ja również chodzę na spacerki koło amfiteatru i w okolicach parku Górczewska, co prawda w różnych godzinach, w zależności od obecnych kaprysów małej, ale jakby co to jestem chętna na wspólne spacery.

Pozdrawiam Klaudia
 
Witajcie Mamusie ;-)
No nas dzisiaj nie będzie - Jaś chory ;( Coś go rozłożyło i ciągle gorączkuje :(
Ale, od maja będziemy mieszkać blisko parku Górczewska więc zmienią nam się miejsca spacerów, a dzięki temu i do klubu bliżej, i dziewczyn do spacerowania w okolicy więcej, i do żłobka spacerkiem, a nie autobusem :) Cieszę się bardzo :) Bo i mieszkanko większe i tańsze :))
 
reklama
Do góry