reklama

Mamy z Berlina

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez Justin80, 13 Maj 2008.

1. Justin80

Justin80 Zaciekawiona BB

Szukam mam z Berlina. Obecnie mieszkam w Polsce ale ze względu na wyjazd męża do Berlina zastanawiam się nad porodem w Berlinie. Czy warto? Czekam na Wasze opinie.

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Witaj Justyna...Ja mieszkam w Berlinie i jak najbardziej jestem za porodem tutaj...Super opieka,polskie polozne itd...ogolnie jestem bardzo zadowolona i mimo ze wczesniej zanim urodzilam upieralam sie na porod w polsce to dzis wiem ze zrobilabym blad :-)

W razie pytan pisz na gg :-)

3. reklama
  4. susumali

susumali mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

ja tez rodzilam w Berlinie i jak bede kiedys rodzic jeszcze raz to tez w Berlinie bym chciala. zgadzam sie z przedmowczynia;-):-) jest dobra i fachowa opieka i nie ma czego sie bac!!!!:tak:

5. Magdalena i Wiki

Magdalena i Wiki Początkująca w BB

Witam dziewczyny.
    Widze, ze niewiele was jest w tym dziale. Ja wlasnie odnalazlam na necie wasza stronke i postanowilam sie zalogowac.
    Jestem mama dwutletniej coreczki i mieszkam w berlinie i poszukuje kompanki lub kompana do zabawy dla mojej niuniu. Mieszkam w Tiergarten a dokladnie Moabit. Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie i z gory dziekuje za odpowiedz.
    Pozdrawiam.

6. patrycja24berlin

Witaj MAgda...Ja tez z berlina :-) mam tez 2 letnia coreczke :-) Chetnie sie spotkam na plotki a nasze cory moga sobie poszalec:-) Jak dlugo tu jestes ? mieszkam na Charlottenburgu blisko Olympiastadion :)

7. Magdalena i Wiki

W berlinie jestem niby od 5 lat, ale tak naprawde osiadla jak urodzila sie mala. Milo, ze napisalas. Bardzo sie ciesze. Jak chcesz podam ci moj nr gg 6846286

8. Magdalena i Wiki

A ty jak dlugo juz w Berlinie mieszkasz? Pozdrawiam

9. patrycja24berlin

Ja jestem od 3 lat... na poczatku bylo mi ciezko ale teraz juz sie przyzwyczailam :-) Moje gg to 2340400

10. reklama
  11. kobieton

kobieton mama sierpniowa'06

:happy2:czesc dziewczyny!
    pozdrawiam ze spandau:-)
    mag

12. patrycja24berlin

Kobieton-Charlottenburg wita Spandau :))))

Poleć forum