reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

Dołączył(a)
26 Marzec 2008
Postów
12
Szukam mam z Berlina. Obecnie mieszkam w Polsce ale ze względu na wyjazd męża do Berlina zastanawiam się nad porodem w Berlinie. Czy warto? Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Witaj Justyna...Ja mieszkam w Berlinie i jak najbardziej jestem za porodem tutaj...Super opieka,polskie polozne itd...ogolnie jestem bardzo zadowolona i mimo ze wczesniej zanim urodzilam upieralam sie na porod w polsce to dzis wiem ze zrobilabym blad :-)

W razie pytan pisz na gg :-)
 
ja tez rodzilam w Berlinie i jak bede kiedys rodzic jeszcze raz to tez w Berlinie bym chciala. zgadzam sie z przedmowczynia;-):-) jest dobra i fachowa opieka i nie ma czego sie bac!!!!:tak:
 
Witam dziewczyny.
Widze, ze niewiele was jest w tym dziale. Ja wlasnie odnalazlam na necie wasza stronke i postanowilam sie zalogowac.
Jestem mama dwutletniej coreczki i mieszkam w berlinie i poszukuje kompanki lub kompana do zabawy dla mojej niuniu. Mieszkam w Tiergarten a dokladnie Moabit. Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie i z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.
 
Witaj MAgda...Ja tez z berlina :-) mam tez 2 letnia coreczke :-) Chetnie sie spotkam na plotki a nasze cory moga sobie poszalec:-) Jak dlugo tu jestes ? mieszkam na Charlottenburgu blisko Olympiastadion :)
 
reklama
Do góry