reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

Patrycja a moze masz namiary na jakies 2-3 pokojowe mieszkanko- Spandau, Zehlendorf, Charlottenburg, ewentualnie Kleinmachnow, gatow, falkensee??? Do 444warm:(
 
reklama
na86 my tez bedziemy sie przeprowadzac ale dopiero za rok po urodzeniu malej i jak troszke podrosnie bo nie wyobrazam sobie tego przeprowadzkowego stresu w czasie ciazy. Rozgladamy sie juz teraz troche po ogloszeniach i ceny sa po prostu zabojcze. Nie sadze zebyscie fajne mieszkanie znalezli do 450 i to warm.
Sami nie wiemy co zrobic bo chcielibysmy zostac na Charlottenburgu albo ewentualnie Spandau,Grunewald lub Zehlendorf ale nawet za 600 warm nie znajdziesz nic porzadnego teraz. Opcja jest tez Tegel bo jak zamknal lotnisko to powinno byc tam spokojnie ale to dla mnie ostatecznosc.
Tak czy inaczej powodzenia w szukaniu i trzymam kciuki zebyscie jednak cos znalezli. Moze faktycznie pod Berlinem bedzie latwiej, chociaz te okolice ktore wymieniasz tez raczej do najtanszych nie naleza :no:
 
A to zalezy od tego czego oczekujesz od szpitala :-) Nie wiem gdzie dokladnie mieszkasz ale ja bym polecala Westend, Virchow lub Martin Luther Krankenhaus. W Westend trzeba sie zameldowac do porodu od 12tc w innych z tego co wiem nie.
 
Jestem z Weddingu/Mitte wiec chcialabym jak najblizej a te Wasze to troszke daleko :/ Ewentualnie ten Westend... A co myslicie o Virchow?
 
Ja slyszalam o Virchow dobre opinie i jedna para ze szkoly rodzenia tez polecala wiec raczej jest ok. Ale to i tak kazdy musi indywidualnie ocenic czy dany szpital spelnia jego potrzeby dlatego tez najlepiej bedzie jak po prostu pojdziesz na Infoabend do tych szpitali ktore ewentualnie bierzesz pod uwage bo wtedy dowiesz sie i zobaczysz najwiecej.
Ja bede rodzic w Westend chociaz myslalam tez o MLK ale dla mnie to jest za maly szpital :-)
 
reklama
Do góry