reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

reklama
Witajcie mamuski:-)
Mieszkam rowniez 2 min od stadionu na Charlottenburg, i tocze boj z samotnymi spacerami w koło stadionu:-D blisko tez mam w sumie na Spandau. Jest mama aktualnie 5 miesiecznych blizniakow i od rana do wieczora siedze sama w 4 katach jesli ktoras mamcia tak samo sie nudzi i ma ochote na spacerki albo ploty odywac mi sie tu:tak:
postaram sie pozniej podaj nr gg w razie czego ale musze wygrzebac bo aktualnie jestem w pl na swieta do nowego roku(szczecin)potem wracam do berlina.

a tak ogolnei o mnie to mieszkam tu juz od okolo 2 lat plus wczesniej jakies 1.5roku.W polsce jestem raczej czesto bo mimo wszystko nadal nie moge sie w de odnalezc..wiadomo brak starych znojomych, rodziny..
 
Patrycja jak milo ze odpisalas:-)jak wroce i sie ogarne po pobycie w pl to obiecuje spotkanko, zapraszam rowniez do siebie bo nei wiem czy z dwoma na raz udalo by mi sie w spokoju wypic kawke no chyba ze zostawie je mezem:-D:-D
Nr gady bede miala jak wroce do berlina bo tu jakos czasu brak na szukanie z reszta wszystko wyciscilam w lap.i nie mam gg . ale w przyszlym tyg okolo piatku juz powroce i bede aktywniejsza tu:-Dbo poki co latam po rodzinie i odwiedzam znajomy ile sie da, korzystam poki co bo moge sama sobie latac bez calej watachy:-D
a powiedz tak okolo daleko od stadonu masz? bo ja prawie rog heerstrasse i flatowalee;-)
 
Witaj Anita-no to ja mieszkam bardzo blisko :-D bo przy samej Heerstr. na Glockenturmstr. to jest 100 metrow od zjazdu z Heerstr. Maluchow mozesz brac ze soba:tak: chetnie Ci pomoge jak bedzie trzeba nakarmic itd :tak::-D Miszkam na 4 pietrze ale mamy duzaaaa winde ze wejda nawet dwa blizniacze wozki:tak: Ogarniaj sie i dawajh znac :-)
A jestes na Naszej klasie?????
 
reklama
Do góry