reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

Czesc Patrycja. Ja slyszalam juz o tym Kaliszu ale niestety same zle opinie. Kurde, czemu w Berlinie nie ma dobrego polskiego gina. Ja mialam jednego na Neuköln ale troche mi to za daleko...:-(
 
reklama
No wlasnie ja tez nie slyszalam za dobrych opini...chociaz slyszalam tez i dobre...Wiesz do poki sama sie nie przekonam to nie bede sie wypowiadala... A do ktorego chodzilas ?
 
Ja chodzilam do Landowskiego przez cala ciaze. On jest w porzadku ale jak mowie to troche za daleko i szukam teraz gdzies blizej. Od ciazy sie nie badalam to juz by teraz byl czas najwazszy. No nic bede szukac dalej a jak nie znajde to pojde do niemca:-(Trudno...
 
No ja tez chodzilam do Landowskiego tyle ze on juz nie prowadzi swojej praxis :-p:-D dlatego ja tez szukalam nowego gina... ;-)
 
Czesc Patrycja i dziewczyny.
Dawno tu nie wpadalam, ale jakos dzis mnie wzielo zeby zajrzec mowie sobie a moze cos ciekawego przeczytam, a tu prosze nowe dziewczyny. Super witam was serdecznie i co zorganizowalyscie juz jakies spotkano?
Przepraszam Pati, ze nie odpisalam na gg sama cie pierwsza zagadnela a pozniej zapomnialam odpisac. Ale ostatnimi czasy jestem jakas zmeczona a w dodatku cierpie na zanik pamieci krotkotrwalej hahaha.
Ale, widze ze watek sie troche rozruszal wiec bede czesciej wpadac.
Pozdrawiam
 
Kurde az wstyd przyznac ale nie bylam jeszcze...a mialam juz termin tylko jakos tak nam szpital skolidowal i potem nawet drugi raz termin zrobilam ale przeoczylam:szok::-D a teraz jakos nie moge zas sie doczlapac:rofl2:
 
No wlasnie Patrycja jaki szpital? Co sie stalo?
A co do Kalisza to dziewczyny terminy mozna robic dopiero od marca bo on sie przenosi z cala praktyka na Lauterstr. 16 jak sie nie myle to chyba na Fronau jest. Wiem bo dzwonilam zeby tez termin zrobic i babka mi powiedziala, ze dopiero w marcu mam dryndnac.
 
reklama
Do góry