reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bostonu

Czesc Dziewczyny.
Zagladacie tu jeszcze czasem? moze zorganizujemy jakies spotkanie z dzieciaczkami np. w parku lub innym dla Was dogodnym miejscu?
pozdrawiam w te dlugo oczekiwane sloneczne dzionki!
 
reklama
jestem czasem ale nie pamiętam o tym forum...
ja tam do parku się nie piszę, bo nie mam jak ogarnąć mojej dwójki tam, nie daję rady fizycznie... starsza ciągle potrzebuje pomocy i uwagi a młodszego na chwilę z oczu spuścić nie mogę... więc park dla mnie to męczarnia

dla mnie dobre miejsce to plac zabaw niedaleko rzeki na wysokości boston nursery school i tej kładki koło collegu.

pozdrawiam w te słoneczne dni
 
Powróciłam :) 3 miesiace mnie nie było odkąd pisałam ze mój maluch ma 3 miesiace tak teraz ma 6 :D:D:D widze grono mamusiek się powiększyło fajnie fajnie. mam dla was dobrą wiadomość w weekend przeprowadzam sie do bostonu chociaz teraz tu gdzie mieszkam to prawie boston ale bardziej w centrum uderzam:D bedzie trzeba zorganizowac spotkanie jak myślicie?? pozdrawiam was serdecznie:)
 
Witajcie! Również jestem z Bostonu, mam 3,5 letniego synka. Nie pracuje i niestety nie znam tu praktycznie nikogo. Zaczyna strasznie dokucza mi samotność, bardzo chciała bym poznać jakąś mamę, żeby mieć z kim pogadać.







 
Ostatnia edycja:
Czesc Weronika! Moja mala Zuzia uwielbia towarzystwo, bedzie zachwycona gdy pozna twojego szkraba, sa w podobnym wieku. Ja tez siedze w domu i mozemy sie spotkac na pogaduszki. Napisz jak bedziesz chciala porozmawiac, to umowimy sie gdzies, gdzie bedzie Tobie pasowac. Pozdrawiam serdecznie!!
 
Słuchajcie dziewczyny.
Mam do Was przeogromną prośbę !!!

Okazuje się że mam strasznie krótkie fazy lutealne, ok 8 w porywach do 10 dni. 10 dni to rzadkość.
Lekarz nie chce przepisać mi luteiny - z niewiadomych przyczyn. Nie jestem w stanie go przekonać że przy tak krótkiej fazie zagnieżdżenie jest niemal nierealne!

Błagam o pomoc! Czy ma któraś odstąpić opakowanie luteiny??? Będę niezmiernie wdzięczna! To mój 18 dzień cyklu, więc ważne by było gdyby któraś mogła mi wysłać jeszcze dziś najpóźniej jutro - oczywiście zapłacę koszty przesyłki i koszt kupionego leku.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Może któraś ma receptę nie wykorzystaną???
 
Bardzo, bardzo chętnie się spotkamy. Mój synek będzie zachwycony :) Teraz akurat mam generalne porządki w domu ale w przyszłym tygodniu może się umówimy? Właściwie to za bardzo Bostonu nie znam bo większość czasu spędzam w domu więc miejsce nie gra roli :)








 
hej. to spokojnie sobie poukladaj wszystko w domku, a potem daj znac to sie spotkamy. z moich wczesniejszych postow wyczytasz w jakiej okolicy mieszkam, a i tez podawalam nr gg itd..., dlatego pisz jak Ci tylko pasuje. no i do uslyszenia!
 
Witam :) Straszne tutaj pustki. Ja też długo nie zaglądałam, ale muszę się pochwalić, że już w maju będę mieć synka:) Czy jakieś mamy tu zaglądają? Miło by chociaż pogadać z kimś na forum :)




 
reklama
Czesc Weroniko! Niestety nic sie tu nie dzieje na forum. Ja czasem tutaj zagladam, zastanawialam sie jakis czas temu co u Ciebie? pisalas kiedys, ze sie przeprowadzilas i jestes na etapie porzadkowania, wiec wtedy zerkalam czesciej. Ale ciesze sie, ze wrocilas na forum.
Jak twoje samopoczucie? Gratuluje brzuszka i troszke zazdroszcze. Ja chyba nie jestem taka odwazna, przynajmniej na ta chwile. Tez nadal siedze w domu i troszke juz tesknie za tlumem ludzi.
W jakim miejscu w bostonie mieszkasz? i czy juz sie zadomowilas? pozdrawiam
 
Do góry