reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bostonu

Strasznie się cieszę z mojego maluszka i powiem szczerze, że strasznie żałuje, że nie postaraliśmy się wcześniej. Chociaż wyprodukowanie tego maleństwa zajęło sporo czasu ale mimo wszystko. Marcyś ma 4 latka i wydaje mi się, że to już za duża różnica wieku ale zobaczymy jak to będzie. Mieszkamy na Spilsby Road obok szpitala (co się przyda w maju :) ).
Ja siedzę tu już za długo w domu i przez to strasznie się wstydzę i krępuję, długo się zbierałam, żeby napisać, jak napisałam to się jeszcze bardziej przeraziłam. Bo jak, że ja wyjdę do ludzi jak siedzę w domu to nic nie wiem i w ogóle jakieś dziwne myśli przychodziły mi do głowy ale już dosyć bo w końcu zrobię się jak stara zołza (co już chyba daje się we znaki mojemu mężowi ). I oto moje postanowienie Noworoczne, że otwieram się na ludzi i zaczynam wychodzić z domu :)






 
Ostatnia edycja:
reklama
tak jest, glowa do gory i bedzie duzo lepiej. a i twoj stan ciazowy pewnie troszke wplywa na zle samopoczucie, ale to minie, jak sama juz wiesz.
jak masz sily to moge Cie wyrwac na kawke lub na cusik innego. moja mala chodzi do przedszkola od 12.30 do 15.30 wiec wtedy ja mam troszke luzu. twoj maluszek pewnie tez juz chodzi do przedszkola? Moze jak nam sie uda zgrac czas to moze tak na neutralnym terenie mozemy sie spotkac w miescie, albo poprostu ja podjade po was i zapraszam do siebie na pogaduszki. po 16 mi zawsze pasuje. teraz mam dwa foteliki w aucie, wiec przemiescic sie mozemy latwo z dzieciaczkami.
albo proponuje wypad z maluchami na pileczki. moja jest bardzo towarzyska i uwielbia bywac tu i tam.
jezeli Cie to nie przerasta to decyduj i zorganizujemy spotkanie? a korzystasz z jakiegos komunikatora gg lub skype?
do uslyszenia
 
Witam wszystkie mamy:)
Dawno nie zaglądałam tu i nie jestem zorientowana czy nasze grono mam się powiększyło???? dajcie znać chętnie poznam.
miłego dnia życzę.:tak:
 
Czesc Olu, chyba tylko ja tutaj jeszcze czasem zagladam, niestety nic sie tu nie dzieje, ale czasem spotykamy sie z w realu. Napisz cos o sobie, jak tu trafilas i co porabiasz na co dzien? pozdrawiam
 
ojej faktycznie nic tu sie nie dzieje :) czy jest wiecej mam z bostonu i okolic? ja jestem z lincoln ale w bostonie czesto bywam. To moja pierwsza ciaza i chetnie z kims bym poplotkowala :) mam termin na 30 listopada wiec jestem w 18 tyg. teraz. pozdrawiam i czekam na oddzew :)
 
czesc Margot1, chyba tylko ja tu zagladam. czesciej z kilkoma dziewczynami z forum klikam na gg lub sie spotykamy na plotkach. wiele dziewczyn tylko raz napisze i potem cisza, juz sie przyzwyczailam,hihihi. gratuluje rosnacego brzuszka ;-} mam nadzieje, ze dobrze znosisz ciaze, bo ja mialam wszystkie objawy ksiazkowe. ja z rodzinka czasem jezdze do lincoln na zakupy, teraz troszke zadziej bo nasza zuzia chodzi do przedszkola i sie urwalo. a Ciebie co ciagnie do bostonu, gdy lincoln ma zdecydowanie fajniejsza okolice? pozdr
 
reklama
DiamoundGloss super Cie tu widziec, mysle, ze w przyszlym tygodniu kolo wtorku, srody wpadne na popoludniowa kawke, zacznij juz parzyc,bo potem to juz tylko wyczekiwane wakacje.... ;-)
 
Do góry