reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bostonu

reklama
Witam!
Jestem nowa na forum. Mieszkam w Bostonie i mam dwójkę Maluszków - córeczkę 17-miesięczną i synka tygodniowego:)Czy zaglądają tu jeszcze jakieś mamusie z Bostonu i mają ochotę pogadać/spotkać się/whatever?:)Bardzo chętnie poznamy nowe osoby....

Pozdrawiamy wszystkie forumowiczki:)
 
Witam cie MonFiMa, Mam w bostonie jest duzo, niestety na forum nikt nie zaglada, ja tylko czasem. Gratuluje dwojki Maluszkow, ja zostalam przy jednej corce po ktorej widac jak czas ucieka, niestety!! Co porabiasz w Bostonie, oprocz spelniania sie w roli mamy?? wczesniej podawalam w postach gg i skypa, jak masz ochote to pisz, chetnie odpisze. pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje dzidziusia.
 
Jak fajnie, ze ktos jeszcze zaglada na forum:)W Bostonie jestesmy od niedawna i wlasnie probujemy nawiazac jakies kontakty zeby nie siedziec samotnie... Choc z dwojka dzieciakow nie ma sie kiedy nudzic:)Chetnie napisze jak tylko uda nam sie zainstalowac internet,bo niedawno zminilismy adres:)Moja Maja bardzo chetnie pozna nowe dzieci:)Mamy nadzieje,ze bedziemy mogli sie spotkac niedlugo.
 
Ostatnia edycja:
witam cie ponownie, tylko ja tu zagladam, watek nigdy sie nie rozwinal-niestety. ja wlasnie wrocilam z pl i teraz juz raczej nigdzie sie nie wybieram. w jakim rejonie bostonu mieszkasz?ja mieszkam kolo znanej agencji epton.trudno tu pisac o szczegolach. jak juz sie ulokujesz w nowym domu to napisz do mnie, wtedy latwiej bedzie poklikac. pozdrawiam
 
hej. czyli mieszkasz w tej ulicy jednokierunkowej? to w zasadzie rzut kamieniem do mnie. jak masz ochote to zapraszam do mnie na kawke? ja zwykle jestem w domu do 15, potem zuzia ze szkoly wraca i jestesmy w komplecie. takze zapraszam, jesli nie masz oporu przed obcymi :-).pozdrawiam
 
Tak,wlasnie w tej:)Chetnie sie spotkamy tylko u nas to mala wyprawa:) Generalnie chodzimy na spacery albodo 12 albo po 15-16,bo Maja ma poludniowe drzemkikolo poludnia wlasnie:) To poki nie mam internetu podam ci swoj mail to napiszesz mi dokladnyadres i jakos sie zgadamy na spotkanie?:) m-skuza@wp.pl
 
reklama
Do góry