reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bostonu

reklama
Dziękuję za odpowiedż,jestem obecnie mamą na; pełny etat;Mieszkamy blisko Mariny,więc korzystamy z pogody poki jest ładnie.Spacerujemy lub bawimy się w ogródku.Dziś akurat mały tylko ogródek pewnie ząbki dokuczają.Pozdrawiam
 
Dziękuję za odpowiedż,jestem obecnie mamą na; pełny etat;Mieszkamy blisko Mariny,więc korzystamy z pogody poki jest ładnie.Spacerujemy lub bawimy się w ogródku.Dziś akurat mały tylko ogródek pewnie ząbki dokuczają.Pozdrawiam

My tez dzis bawilismy glownie w ogrodzie:)Moze macie ochote sie spotkac?Maja uwielbia towarzystwo...:)
 
My tez dzis bawilismy glownie w ogrodzie:)Moze macie ochote sie spotkac?Maja uwielbia towarzystwo...:)
Pogoda dopisuje więc mały z tatą szaleje na trampolinie,mam nadzieję,że ładana pogoda nas nie opuści na sobotę i bank hol.Może spotkamy się na Boston Marinie jezeli byłoby to dla was ok?Chodzimy tam karmić kaczki,chociaż kaczki nie zawiele dostają chlebka od łakomczuszka.

.
 
Cześć magda kiedys chodzilam kolo parku na pley grup z mlodsza corka i bylo super bys musiala podejsc i sie zapytac .moja 2 corka ma 19 miesięcy ale nie chofze nigdzie bo slabo z jezykiem i tez samej nie chcr mi sie chodzic pozdrawiam
 
Ooo jak super,ze ktos sie odezwal czyli Ty :-) moj jezyk tez jest rozny..ale powiedz mi ta play grupa jest darmowa?Kiedy mozna tam isc na 1-2h? Moze przejdziemy sie razem-moja corcia lubi dzieci..a ja tu nikogo nie znam :/ codziennie z nia wychodze na spacery..ale brak dzieci na placu-wiesz jak jest. Odezwij sie prosze
 
reklama
Wiesz co z tego co pamietam to jest darmowe w poniedziałki i srode chyba 45minut lub godzina juz nie pamietam kurcze chyba zaczynalo sie 10 lub 11.30 kurcze to juz tak nawno bylo .a gdzie mieszkasz mozemy sie umowic na jakas kawe dziewczyny sie pobawia.
 
Do góry