reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bostonu

reklama
Dawno tu nie zagladalam, ale widze, ze niewiele mnie ominelo?! Niestety Grazka, tylko my dwie zostalysmy w Bostonie.;-)
Dziewczyny wpisujcie sie, prosze! ja z Grazka spotykam sie w realu i uprzyjemniamy sobie wolny czas na pogaduchach, a nasze pociechy dobrze sie razem bawia. Grazka nas zarazila basenem i teraz moja Zuzka chodzi 2-3 razy w tygodniu na basen i jest tym zachwycona.
Dlatego naprawde warto sie poznawac i spedzac milo czas. To duzo pozytywnego wnosi w nasze zycie.
Nie dajcie nam dlugo czekac, pozdrawiam serdecznie!
 
a moze jakies mamy z okolic bostonu. moze ze spaldingu lub lincoln?
pozdrawiamy i czekamy z niecierpliwoscia we dwie razem ze stysia.. Z checia poznamy nowe mamy:tak:
 
Witam dziewczyny ja rowniez jestem z Bostonu mam synka 19 miesiecznego nie pracuej obecnie i z checia nawiaze kontakt z wami i innymi mamai ktore nudza sie same w domu a chca miło z dziecmi spedzic czas :-)
 
Czesc Dziewczyny! super, ze piszecie, dawno tu nie zagladalam, bo jakos stracilam nadzieje na nowe posty.
Joasia, jezeli masz ochote sie spotkac to bardzo chetnie mozemy cos zorganizowac razem. Moze masz ochote przyjsc z maluszkiem na spotkanie w czwartek do przedszkola na Church Rd. Jutro i w nastepnym tygodniu napewno tam bede i grazynka-m z forum rowniez z synem. Zapraszamy, ja z grazynka wlasnie sie tam poznalam i spotykamy sie ciagle.
Kwiateczek pisz tutaj bede teraz czesciej zagladac, do skegi czasem zagladam z corka, choc po ostatniej wizycie na plazy tak nas wywialo, ze odeszla nam ochota, ale mam nadzieje, ze duzo cieplutkich dni jeszcze przed nami. W jakim wieku masz maluszka?
ja dalej siedze w domku i z checia powieksze grona mam i maluszkow, Zuzka bedzie bardzo zadowolona!
Pozdrawiam. moje gg 2481693
 
reklama
Witam
Styska z tego co widze to Twoja Zuzia starsza jest od mojego synka o 3 tyg:-)Kondzio urodzil sie 4go maja:-)
Jak bedziesz w Skegness to daj znac,spotkamy sie na kawke.My teraz w poniedzialek jedziemy do Polski i wracamy 18 czerwca:-)
 
Do góry