reklama

Mamy z Bournemouth / Pool

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez _koRba_, 12 Sierpień 2012.

1. _koRba_

_koRba_ Fanka BB :)

Hej jestem mamą prawie dwu letniego synka (17 września będzie miał dwa lata). Mój mąż jest tutaj już dwa miesiące ja z synkiem dojechałam 3 sierpnia więc póki co wszystko jest dla nas nowe. Fajnie było by poznać jakąś mamę z okolicy bo z tego co już zdążyłam zauważyć jest tutaj dużo polskich rodzin z dziećmi. A zawsze raźniej chociażby na spacerach :)

2. ewka:)

ewka:) Zaciekawiona BB

hej mam 2 synow lat 6 i 4:)chetnie tez poznam mamy z poole.mieszkam tu dopiero 5dni i nie znam jeszcze okolicy...albo chociaz jezeli ktos moglby podpowiedziec gdzie moge znalezc jakies fajne parki dla dzieci...z gory dzieki:))

3. reklama
  4. oczy przeszłości

oczy przeszłości Zaciekawiona BB

I ja się dołączam do wątku choć nas jeszcze nie ma w UK . Planujemy przyjazd na początku roku :-)

miłego dnia wszystkim :-)

5. _koRba_

Hej fajnie ,że się odezwałyście :) Ja jestem chętna na spotkanie ,od mojego przyjazdu w ten piątek będzie dwa tygodnie więc sama jeszcze poznaję okolicę. Chętnie się spotkam i mam nadzieję ,że będzie nas coraz więcej.

6. ewka:)

ale fajnie ze sie odezwalyscie...na spacerek chetnie sie wybiore najlepiej okolice czas poznac:)a no i dzieci sie nudza...jestem wolna popoludniami praktycznie codziennie tak wiec korba pisz kiedy i gdzie tzn ulic jeszcze tak nie znam:)ale zawsze mozemy sie jakos ugadac...dobranoc kobitki:)

7. _koRba_

no spotkać się trzeba nie ma to tamto :D jakoś się zorganizujemy :)

8. oczy przeszłości

Dziewczęta co tu tak cicho ??? halo :-D:-D

9. ewka:)

hejjjj nic nie cicho...co tam?kiedy przyjezdzasz do uk?bedziesz w bournemouth?

10. reklama
  11. oczy przeszłości

jeszcze troszkę :wściekła/y: ale poczekam :-D aktualnie załatwiam papierkową robotę ... mnóstwo latania :szok: a co tam u Was ? już byłyście na spotkaniu ? :-D jak pogoda ? ;-)

12. ewka:)

na spotkaniu jeszcze nie...jakos nie mozemy sie zgrac wymienilysmy sie nr..wiesz jak jestes na nowym miejscu to i duzo zalatwiania:))pogoda narazie ladna oby tylko tak dalej:)narazie poznajemy okolice jeszcze nigdzie nie moge sie polapac ale jeszcze troche i bedzie dobrze...:)))))na kiedy planujesz wyjazd?masz tu kogos??

Poleć forum