reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bournemouth / Pool

_koRba_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2010
Postów
1 013
Miasto
Bournemouth
Hej jestem mamą prawie dwu letniego synka (17 września będzie miał dwa lata). Mój mąż jest tutaj już dwa miesiące ja z synkiem dojechałam 3 sierpnia więc póki co wszystko jest dla nas nowe. Fajnie było by poznać jakąś mamę z okolicy bo z tego co już zdążyłam zauważyć jest tutaj dużo polskich rodzin z dziećmi. A zawsze raźniej chociażby na spacerach :)
 
reklama
hej mam 2 synow lat 6 i 4:)chetnie tez poznam mamy z poole.mieszkam tu dopiero 5dni i nie znam jeszcze okolicy...albo chociaz jezeli ktos moglby podpowiedziec gdzie moge znalezc jakies fajne parki dla dzieci...z gory dzieki:))
 
Hej fajnie ,że się odezwałyście :) Ja jestem chętna na spotkanie ,od mojego przyjazdu w ten piątek będzie dwa tygodnie więc sama jeszcze poznaję okolicę. Chętnie się spotkam i mam nadzieję ,że będzie nas coraz więcej.
 
ale fajnie ze sie odezwalyscie...na spacerek chetnie sie wybiore najlepiej okolice czas poznac:)a no i dzieci sie nudza...jestem wolna popoludniami praktycznie codziennie tak wiec korba pisz kiedy i gdzie tzn ulic jeszcze tak nie znam:)ale zawsze mozemy sie jakos ugadac...dobranoc kobitki:)
 
reklama
na spotkaniu jeszcze nie...jakos nie mozemy sie zgrac wymienilysmy sie nr..wiesz jak jestes na nowym miejscu to i duzo zalatwiania:))pogoda narazie ladna oby tylko tak dalej:)narazie poznajemy okolice jeszcze nigdzie nie moge sie polapac ale jeszcze troche i bedzie dobrze...:)))))na kiedy planujesz wyjazd?masz tu kogos??
 
Do góry