reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bournemouth / Pool

reklama
u nas nic ciekawego dzieci szkole w nastepnym tyg zaczynaja :) stres maly :)ale jestem dobrej mysli...mieszkalismy wczesniej 8 lat w londynie tak wiec wydaje mi sie ze ciezko im nie bedzie moze pierwszy tydz.pogoda w miare...poznaje jeszcze okolice i jest napradwe slicznie....uporaj sie z papierkami i przylatuj do nas :)
 
o ale ci fajnie :) w Londynie mieszkać mmm :-) a dzieci to masz duże jak do szkoły idą
:-D możesz mi powiedzieć jak to właśnie z tą szkołą jest ? 0d 4 lat czy jak bo ja tego nie ogarniam :wściekła/y: troche papierków już załatwiłam jeszcze trochę zostało :crazy: ale cóż lepiej zrobić to raz a porządnie niż sie wracać ... a wczoraj było tak pięknie tak cieplutko .... takie pożegnanie lata chyba bo zapowiadają już opady :angry::crazy:


ps Ewcia daj mi do siebie nr w razie co :-D
 
No u nas pogoda też cały czas ładna tylko ,że wiatr się zrobił silniejszy w ostatnich dniach. Czyli jak przyjedziesz to już mieszkanko będziesz miała załatwione? Ja teraz właśnie się zmagam ze zmianą mieszkania więc też trochę mało czasu na spotkania jakoś nie możemy się spotkać bo jak nie ja zalatana to Ewka :) Ale jesteśmy w stałym kontakcie cały czas :)
 
wiesz co londyn piekne miasto ale strasznie tloczno...:)szkola a wiec tak mozesz dziecko wyslac do przedszkola jak skonczy 3,5roku niby na 3,5godz ale niektore przedszkola robia dluzsze sesja zalezy od szkoly(darmowe)potem masz zerowka teraz niewiem dokladnie dzieci urodzone miedzy wresniem a marcem zaczynaja od wrzesnia a miedzy kwietniem a sierpniem od stycznia....z tym nie jestem pewna :)wychodzi jakos tak ze jak dziecko ma 4,5roku zaczyna zerowke.wszystko musisz zalatwiac przez council zlozyc aplikacje o szkole..o przedszkole dowiadujesz sie w szkole potrzebujesz akt ur i potwierdzenie adresu..to chyba tyle...mam nadzieje ze ci pomoglam.jezelli masz tu meza a chcesz poslac dziecko do szkoly to dobrze by bylo zeby juz sie dowiadywal bo do przedszkola trzeba czasami czekac...a ze szkola jak juz pisalam aplikacja w councilu tez troche schodzi...najlepiej czytaj na necie opinie szkol.moje dzieci ida do heathlands primary school i z tego co czytalam i slyszalam dosyc dobra szkola.aha zanim council przydzieli ci szkole patrzy najpierw na odleglosc od twojego miejsca zamieszkania dlatego lepiej szukac szkol w poblizu siebie.jezeli masz jakies jeszcze pyatnia pisz :)
 
Hej dziewczyny,

Mieszkam w Bournemouth i mam 32 lata. Niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży i bardzo chciałabym poznać inne przyszłe i młode mamy z okolicy. Nie znam tu żadnych Polaków więc nie bardzo wiem gdzie zacząć... Dajcie znać jeśli miałybyście ochotę na spotkanie.
 
hej :) ja mieszkam w poole.fajnie ze ktos odswiezyl temat :)aniu masz jakies dzieci?ja z checia umowie sie na jakas kawke wyrwe troche z tej monotonnii :)
 
reklama
Czesc Ania. Czesc dziewczyny.Mieszkam w Poole na Canford Heath. Obecnie siedze z maluszkiem w domu.
Anna2012 zostawilam Ci wiadomosc na privie.
 
Do góry