agnieszkaUK
Fanka BB :)
no to moze i ja sie udziele wieczorkiem.u mnie nic ciekawego pozatym,ze nikola juz zaczyna sama wstawac i wychodzi jej to coraz lepiej.za pare dni pewnie zobacze jak sama stoji.
bede miala lzej jak zacznie chodzic,
ostatnio zrobila mi w parku taka scene jak bylam na spotkaniu z kasia 8118 ze myslama ze jej w pampersa dam
.... bo ona widzi jak dzieci biegaja i ona tez chce.mala zlosnica
bede miala lzej jak zacznie chodzic,
ostatnio zrobila mi w parku taka scene jak bylam na spotkaniu z kasia 8118 ze myslama ze jej w pampersa dam
.... bo ona widzi jak dzieci biegaja i ona tez chce.mala zlosnica
;-).A mąż kupił je dzisiaj małemu w Patsonie bo dawno już nie kupowaliśmy bo się swojego czasu przejadł i walały się po domu.A dzisiaj to razem z chęcią zjedliśmy 



.az do patio bylam zajrzec czy nic nie slychac. no to jutro szykuje sie mala imprezka u ciebie

