katin
mama Natalki i Huberta
Witam.
Sniadanko,kawa i forum, tak od kilku dni wyglada moj poranek
ale to chyba fajnie
pogoda okropna,ale moze lato nas rozpiesci
roksana dowiem sie wszystkiego,chodze w godz.17.30 do 19.30.czasami 13-15godz.
Kasia8118 ten twoj mały to twardziel .Tez od kawy mnie strasznie muliło.
Sniadanko,kawa i forum, tak od kilku dni wyglada moj poranek
ale to chyba fajnie
pogoda okropna,ale moze lato nas rozpiesci
roksana dowiem sie wszystkiego,chodze w godz.17.30 do 19.30.czasami 13-15godz.
Kasia8118 ten twoj mały to twardziel .Tez od kawy mnie strasznie muliło.

Ostatnia edycja:
oczywiscie zawsze dzwoni moj mezus,bo dobrze mowi po ang. Musi to robic bedac w pracy, i uslyszała to kiedys szefowa, zadzwoniła w naszej sprawie i nawet znalazło sie wolne miejsce w tym samym dniu
ale strasznie zaczełam przybierac na wadze i musiałam isc nawet sama, Wiec szybka decyzja bo od srody znow startuje


Dziwne co


