reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)

Wszystkiego naj naj dla dzisiejszych solenizantów, tych małych i dużych z pięknymi oczami;-) Duzo zdrówka, radości i spełnienia wszystkich marzeń:-)

My przed chwilą ze spacerku wróciliśmy. Olivia zasypia, Marcel ogląda bajki a ja piję pierwszą dzisiaj kawę:szok: Tragedia, ostatnio z niczym się nie wyrabiam:wściekła/y:
Jedna kursantka przestraszyła się jazdy po śniegu i odwołała lekcje to ja wykorzystałam to i pojechałam z moim na zakupy.

Agaam ło matko masz co dźwigac:-D ale tak jak mówisz, zacznie się ruszac to zgubi:tak: zresztą w pewnym momencie dzieciom apetyt spada bo jest wiele bardziej interesujących rzeczy dookoła:-D
Olivia waży 7.350:tak:

Mojadzidzia suuuper te zdjęcia:tak: Na początku myślałam, że to Ty Nadii taką sesję zrobiłaś ale jak zobaczyłam to w donniczce to już wiedziałam że to nie Twoja sprawka:-D Super pamiątka:tak:

Roksanna te socjalne zawsze są marnym stanie. Najważniejsza jest okolica no i musicie wyliczyc czy opłaci się Wam remoty robic bo z tego co pamiętam to tam gdzie mieszkacie płacicie malutko:eek:

Doris a znasz tą Anię?? czy teraz się zapoznałyście??

Ampar to się uśmiałam z Szymona:-D:-D:-D Dzieci to lubią chwalic się swoimi kupami:-D:-D

Kasia8118 no dla mnie to byłaby niespodzianka:tak:

Katarina a co to jest peja???? Pewnie jakaś krosta, co?

Lecę bawic się z Marcelem bo zaraz mi zaśnie na kanapie:sorry:
 
reklama
My tez wybralismy sie na spacer i David pod koniec juz plakal,nogi tak mu zmarzly a nie mogalam zadzwonic po J,bo mi bateria w telefonie padla:wściekła/y:
Kubusiowi pilke odwolali,bo wody nie bylo:-D:-DZamarzla im czy co....:-D:-DNo tak snieg spadl:-Di paraliz :rofl2::rofl2:

MOJADZIDZIA-zdjecia tez widzialm i sa super:tak:a te w doniczce jest bombowe:-)
A Nadia nie plakala jak byla w tej doniczce??/

KATARINA-suwaczek ladny widze:tak:wiec widze ze sobie wkoncu poradzilas:tak::-)

AMPAR-no dzieci sa poprostu szczere:tak:Moj Kuba jak bylismy w Pl,i bylismy w jakiejs restauracjii na obiedzie,poszedl do ubikacji wrocil i z przejeciem opowiadal tacie jaka mega kupe zrobil:-D:-D:-Da facet obok siedzial i sie tak z niego smial:-D:-D

KASIA J-to pewnie bedziesz dzisaj w stresie na kolacjii:tak:
 
witam Was mamuśki,w końcu odetchnęłyśmy tym świeżym mrożnym powietrzem:-) jakiś czas temu właśnie wróciłyśmy od Dorotki i się grzejemy w ciepełku:-) mąż dziś wróci troszeczkę wcześniej więc duży plus dla pana:-D SYLWIA:-D ale się uśmiałam:-D ta peja to pchła:tak: ale nie szkodzi,jest jeszcze kilka osób na tym świecie które nie rozumieją mojego slangu poznańskiego;-)Doris78 no tak w końcu się dorobiłam tego zasówaczka:-D z tym,że to zasługa Dorotki:-) pochwałka dla ciebie kochana:blink: oki laski,idę cosik zjeść bo mi burczy w brzuchu już :crazy: aha mojadzidzia dzięki za gościne bardzo nam się podobało,jaka miła odskocznia dla nas to była:-) tak więc do jutra kochana,:tak:
 
Sylwia no wiem. Minusem ogromnym tego miejsca gdzie mieszkamy jest to że jet od strony północnej i słońca to ja nie widzę. Nawet latem mam tylko rano i tylko wieczorem. Jest przez to bardziej zimno. Poza tym i tak się bije mocno z myślami, zwłaszcza, że ja nie widziałam tego mieszkania tylko Łukasz. No i te remonty mnie przerażają.
Katarina26 ja też nie wiedziałam co to, ale wstydziłam się zapytać :tak::tak:
Ania1812 dziękuję za zaproszenie, skorzystałam ;-);-);-)
 
hej
Moj wrocil z pracy i mam chwilke zanim nie pojde szykowac im wode na kapiel:-) Pogoda rzeczywiscie super jak dla nas- bo anglicy narzekaja:-D:-D:-D:-D
mojadzidzia- szymcio zdecydowanie lepiej:tak: A gdzie mozna te twoje zdjecia obejrzec????????????
Sylwiam- fajnie masz z Marcelem i tym kanapowym zasypianiem:tak:
Doris78- Szymcio tez przemoczony wrocil dzisiaj a mi rece odmarzly ale trzeba korzystac poki snieg nie stopnieje:-)
Natalka90, Agaam- niezle towarki juz macie do dzwigania:tak:
 
Wiecie co? My też byliśmy ponad godzinę na spacerze ale nie zmarzliśmy, tzn Marcel miał nos jak Rudolf i czerwone policzki ale pozatym to cały cieplutki był:tak: Ja też kaptur sobie na głowę zarzuciłam i było mi ciepło:tak:
Marcel szalał, biegał, przewracał się i próbował się ślizgac jak ja tylko mu nie wychodziło:-D:-D

Ampar
no i wkońcu udało mi się go przetrzymac:tak: Poskakaliśmy, poganialiśmy się i tym sposobem o 19 miałam dzieciarnię z głowy:tak: Oboje zasnęli w 2 minuty:-D

Roksana
też miałabym dylemat, bo właściwie musisz zadecydowac prawie że w ciemno:-( No chyba że ugadasz się w tym housingu i jeszcze raz Wam pokażą?:eek: Warto spytac;-)

Katarina ja jestem z Gdańska a mam męża Ślązaka więc często zaskakiwał mnie jakimiś dziwnymi nazwami:-D

Dorota
nam też coś słabo woda leci w kranie więc może coś w tym jest:eek: a ja już myślałam że u nas się coś zepsuło:crazy:
 
Ostatnia edycja:
Hej my właśnie wróciliśmy z miasta:tak:.Zimno dzisiaj jak diabli.Aniu1812 mój Krystian będzie chodził właśnie do szkoły i przedszkola Cavendish :tak:.roksanna jeżeli to mieszkanie jest w kiepskim stanie to poproście o remont lub fundusze na to:tak:.No niestety wszystkie mieszkania socjalne są do remontu.My jak dostaliśmy swoje to dali nam bon na 210f do sklepu gdzie można było kupic farby i tapety:tak:.A ja już się rozmarzyłam że masze dzieciaczki chodziły by razem do przedszkola:tak:.ampar3 Radek cały tydzień chodził do pracy tylko dzisiaj miał wolne(ostatni dzień urlopu zaległego).Dzięki dziewczyny za życzenia dla Krystianka :tak:;-):-).
 
SYLWIA-my sie tez cieplo ubralismy,ale dla Davidka najlepsza zabawa bylo wchodzenie w gleboki snieg no i przemokly mu bardzo te jego trzewiczki:crazy:i przez to zmarzly mu nogi:crazy:a tak wogole o te jego buty sa beznadziejnie slizkie:-(I co chwile byla gleba:-(
 
Hejka!
Jeszcze raz dziękuje za życzenia:tak::tak::tak:
Przypomniało mi się co miałam jeszcze napisać.
jstysiak- Adam zajada się bigosem. Najbardziej lubi taki na winie ;-):-D A tak serio to całkiem nieźle idzie mu jedzenie. Lubi wszystko co mu ugotuje. Dzisiaj wciągnął wielką miseczke zupki pomidorowej. Ostatnio zrobiłam mu danie a'la ryba po grecku i też mu smakowało. A Ty kochana fajnego masz męża. Też chciałabym taki prezent
Amar- to Szymonek jeszcze chudszy szczypiorek niż Adam. On na 6 mies. ważył 7kg. Super, że już ładnie je. No a tekst z kupą:-D:-D:-D
Sylwia- dobrze masz z dzieciaczkami. U mnie na razie tylko Adam śpi.
mojadzidzia- czy mogłabyś zdradzic ile kosztuje taka sesja? Też myślałam, żeby zrobic takie profesjonalne zdjęcia moim chłopakom ale ostatnio nie po drodze mi do Mothercare.:no: Jak pomyslałam sobie o tych wędlinkach własnej roboty to obśliniłam klawiature:-p:-D Mniam
Roksanna- cała przyjemnośc po mojej stronie:-DA z mieszkaniem to faktycznie twardy orzech...
Doris- ale uśmiałam się z Kuby:-D
Agaam- no faktycznie kluseczka. A z Ciebie to cały czas chucherko:rofl2:
kasia.j- udnej zabawy na Christmas party.

Ide na winko. J kupił moje ulubione różowe :-pPa dziewczynki
 
reklama
Hehe Ania uśmiałam się wyobrażając sobie Ciebie oblizującą klawiaturę:-D:-D:-D:-D
Ja też mam na jutro różowe winko (martini rosato) bo będziemy mieli gości to tez sobie kielicha strzelę:-D

Dorota
też sobie dzisiaj myślałam, że jakby była gwarancja że tego śniegu troche będzie to kupiłoby się śniegowce i jakiś kombinezon a tak:sorry: wydam 50 a ubierze tylko raz:sorry:
Jak Marcel wlazł w głęboki śnieg to ja zaraz mu otrzepywałam spodnie i nie zdąrzyły zamoknąc:tak: Ale on nie wchodził tam często
 
Do góry