reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Na cito. Szukam. Piszę artykuł o uzależnieniu od SM, głównie od Instagrama i jego negatywnym wpływie na zdrowie psychiczne dziewczynek. Artykuł już kończę, jednak szukam kogoś, kto mógłby wypowiedzieć się na ten temat jako rodzic, a może sam/a w wieku nastoletnim miała z tym problem, jednak udało się z tego wyjść? Spokojnie można anonimowo. Czy jest tu może taka osoba? A może znacie kogoś, do kogo możecie mnie przekierować? Poproszę 💛 A kontaktować się można ze mną na priv. Dziękuję @aniaslu
reklama

Mamy z Bradford

doris78

Mama Kubusia i Davidka!!!
Miasto
Bradford(uk)
Ale mi zrobilyscie smaka na Martini:tak::shocked2:Oj wypilabym sobie,musze na swieta kupic:tak:
Jestem normalnie uzalezniona od tego wina,jak jest w domu to co dzien po lampce sobie pije i zaraz jest koniec butelki:sorry:

Roksana-Ty pewnie tez bys sobie wypila co??:-D:-D

reklama

jstysiak

Mamunia Amelki
Miasto
Bradford
Hej kobitki
Widze ze wszystkie popijaja martini wiec i ja sie dołacze :-D:-D:-Dna zdrówko :-)
Ja dzisiaj zrobilam juz sobie świąteczny nastroj,choinka stoi,z kuchni wije sie zapach grzybków i jakoś tak przytulnie sie zrobiło.mhhhhhhh jak ja to lubie.

Ania Wszystkiego Najlepszego czego sobie tylko życzysz:-)Buziiiii
Kasia 1881 Dla Krystianka wielki buziak od starszej pani:-Di oczywiscie pogodnego dziecinstwa i słodyczy;-)
Marta84 Jezeli chodzi o sudokrem to chyba wszystkie dzieciaki juz próbowaly;-)
Mojadzidzia Super foteczki:cool2:.A ja juz myslałm ze mamuśka fazkę złapala na
sesję
Ampar Niezłe teksty ci zapodaje synuś:-D:-D:-D.
Roksanna1 Moze nie bedzie tak żle;-)Ja tez sie bałm remontu, a teraz sama przyjemność w urzadzaniu:tak:A tak na marginesie fajnie ze troszke blizej nNas:-)
Sylwiam Nie zaskocze Cie:-D:-D:-DMICRA :-D:-D:-Dale jedno kolorowa i z centralnym zamkiem i takie tam..........Ogólnie jestem happyyyyyyyy
a to ze mam kochanego męzusia to PRAWDA:-D:-D:-DBa wiedziałm komu powiedzieć Tak

mojadzidzia

Fanka BB :)
Miasto
Dewsbury
jstysiak no,no,no mezus pierwsza klasa moze i mi sie uda znalezc taki unikat :sorry: :-D:-D
roksanna1 to chyba tylko ja sie nie ciesze z twojego mieszkanka :zawstydzona/y::-(
ania1812 mi tez slinka leci po sama brode,bo dopiero jutro beda wedzic i przywioza poznoo wieczorem :-:)-D:-D a odnosnie ceny takiej sesji to zalezy ile sie zdjec wybierze,my wzielismy 9 o formacie 26cmx20,1 o formacie 51cmx41( na nim jest 4zdjecia) i 1 duzy 76cmx51 (jest na nim 5zdjec),dostalismy 10%znizki,dokupilismy ramki osobno i wyszlo nas 210 juz z ramkami :sorry:
doris78 cala sesja trwala prawie godzine a Nadi usmiech nie znikal z buzi dlatego jak ocknelismy sie z szoku cenowego to nie moglismy przestac sie podniecac jak Nadusi sie ta sesja podobala :-)
katarina26 nam milo bylo was goscic,ciesze sie bardzo ze Wikusi sie tak spodobalo ;-) moze ze wzgledu na babcie :laugh2:

roksanna1

bleblebleble
Miasto
Bradford
Doris Oj napiłabym się tego martini. Jak Wy wiecie co dobre :-D:-D:-D.
Mojadzidzia tylko mi nie mów, że Wiki też nazywa Twoją mamę babcia :laugh2:. Ja jeszcze nie wiem czy się przeprowadzamy, wszakże dostaliśmy, dzięki tej zimie, bo nikt nie dojechał. Co będzie to nie wiem. ;-)

kasia.j

Rodzinka w komplecie :)
Miasto
Baildon
Czesc z rana

Wszyscy pewnie jeszcze spia, bo to sobota :tak: My dzis popoludniu wyjezdzamy, mam nadzieje, ze pogoda bedzie dla nas laskawa.
Wczorajsza imprezka byla super, jedzonko smaczne, pojadlam sobie chinszczyzny :-) A dzieciaki sie wyszalaly, ze tylko je do lozek wsadzilismy i nawet na mleko sie Maciek nie doczekal. Chyba bedziemy tak czesciej wychodzic, ciekawe co na to powie sasiadka ;-)
Oj martini to ja tez bym sie napila :-)

Ania1812

Cześć dziewczynki!

Ale tu dzis pustki. U nas dzień biegania. Kupiłam kilka ostatnich prezentów, poza tym byliśmy na przedstawieniu w polskiej szkole (nudy:shocked2:), a zaraz jedziemy na impreze urodzinową koleżanki i kolegi Filipa.
kasia.j- spokojnej i bezpiecznej podróży:tak:
mojadzidzia- toż mnie zszokowałaś ceną. Ja spodziewałam się ok. 50 funtów a tu 210:szok::szok::szok: No ale chociaż pamiatka na całe zycie. Może pójde zapytac o jakiś mniejszy zestaw.
jstysiak- dziekuje

Adamo własnie wstał. Pa pa

doris78

Mama Kubusia i Davidka!!!
Miasto
Bradford(uk)
Czesc:-):tak:

ANIA1812-ja to bardziej bym powiedzial ze malo zoorganizowane te przedstawienie bylo:sorry:Dzieci chodzily,krecily sie ,gadaly :-D:-Da te biedne nauczycielki nie mogly sobie z Nimi poradzic:-D:-D
Ale moj Kuba zadowolony,pelno prezentow dostal,bo jeszcze ich pani im zrobila paczki ze slodyczami i jeszcze robili sobi miedzy soba,wiec przyszedl z 3 prezentami:tak:

MOJADZIDZIA-pewnie najdrozsze z tego wszystkiego to ramki byly:tak:
Ale fakt pamiatka bedzie na cale zycie,bo jednak zdjecia u fotogarafa:tak: sa bez porownania z domowymi:tak:

KASIA J-jeszcze raz szerokiej i bezpiecznej drogi,mam nadzieje ze nie bedziecie miec podrodze zadnego sniegu:tak:
I super ze chlopcy tak ladnie sie zachowywali u sasiadki,le pewnie mieli tam mlodsze jakies towarzystwo do zabawy,co?

KATARINA,MOJADZIDZIA-JAk zakupy sie udaly???

A dzisiaj rano jak jechalam do polskiej szkoly bylo -5.5:szok:ale mialam stracha jechac:sorry:ale jakos sie udalo:tak:
My zaraz sie zabieramy z ciasteczka swiateczne:tak:ale mi sie nie chceeeeeeeeeeeeee:eek:

ampar3

hej

My dzisiaj z szymciem bylismy na urodzinkach a mlody taki rozbrykany byl ze siedzialysmy prawie 4 godziny z dzieciakami na kulkach :szok:
Doris78- niech ci pyszne ciasteczka wyjda:-p:-p:-p:-p
mojadzidzia- widzialam zdjecia- pieeeeeeekne- cena zreszta tez:szok::szok: No i tego unikatu ci zycze:tak:;-)
Roksanna1- jaka decyzja w sprawie chatki? Podjeta juz?
Ania1812, jstysiak- wypijcie za mnie po szklaneczce a ja wypije za was we wtorek:tak:
Sylwiam- udanej imprezki

A my sobie wlaczylismy alternatywy i caly czas ,,brechamy,,:-D:-D:-D

agnieszkaUK

Miasto
Bradford
hej dziewczyny
ale u nas zimno,brrrrr -14 stopni.uda to mi zamarzaja.pojechalismy dzis na niedzielny targ i kupilismy nikoli super ciepla czaple i papcie zakopianki.ale super wyglada:-) jutro musze zarejstrowac nikole do alergologa.mam nadzieje ze jej pomoze bo wczoraj jak niby nigdy nic doastala wysypki na klatce piersiowaj-i chyba znowu jej zeby ida bo juz 2 noc marudzi.cuda dzaial nurofen.jedynie tak moge jej ulzyc. uciekam sie szykowac bo niedlugo jedziemy do mojej mamy na obiad.

reklama

mojadzidzia

Miasto
Dewsbury
AgnieszkaUK biedna ta twoja Nikolka,moze rzeczywiscie na cos uczulona,trzymam kciuki aby Wam pomogli a sciagnelas jej te nieszczesne kolczyki?
ampar3 dzieki za zyczenie,moze sie spelni... ;-) a odnosnie ceny to troszke drogo,ale rozbilismy to na polowe i jakos tak latwiej,tak wogole to startowali od 600funtow :szok::szok::szok: kilka zdjec usunelismy,zrezygnowalismy z ramek,dostalismy upust no i 2/3 ceny poszlo w dol :tak:
ja dzisiaj wyszlam do marketu po miesko i malo ze dostalam galkami to jeszcze wyrznelam orla przed sklepem az mnie do tej pory d... boli :-:)-D dobrze ze bez wozka bylam,mama zostala mi z Dusia,tak mi fajnie jak mama w domu jest-przynajmniej sie nie nudze i moge odpoczac od Dusi-moglaby juz nie wracac do pracy :sorry:

Do góry