reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej hej jestemmmmmmmmmmmmmmmmmm:-):-):-):-):-):-):-)
Wkoncu:tak:Ale juz powiedzialam ostatni raz naprawiam komputer:cool::cool:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku Wam zycze Drogie kolezanki:-):tak:

Potem poczytam co tam naskrobalyscie,chociaz Sylwia wlasnie zawsze w skrocie cos tam mi powiedziala:-)

Ale mamy zime:-Dlepiej jak w PL:-D:-D
Ciekawe czy jutro dzieciaki pojda do szkoly??
 
reklama
czesc kobietki ale mamy piekna zime :tak::tak::tak:my dzis tez lepilysmy balwana
agnieszka uk super ze z Nicolka wszystko wporzadku i ze niema cukrzycy:tak::tak:
natalka zycze zdrowka
doris i sylwia witajcie spowrotem :-p:-p:-D:-D
ja bym sie skusila na jutrzejsze spotkanko ale nie mam pojecia czy beda jezdzic autobusu bo dzis nie kursowaly a tak pozatym to smieci nam tez nie zabierali od 3 tygodni bo slisko jest kolo nas takze niedlugo kolo domu bede miala smietnik jak tak dalej pojdzie:-D:-D:-D:-D
a tak wyglada balwanek Wiki
 

Załączniki

  • 100_1424.jpg
    100_1424.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 15
Ostatnia edycja:
sylwia.m ja uwazam ze ten wozek jest idealny na snieg,przed swietami jak chodzilam z Nadia na spacery to prowadzilam jedna reka-oczywiscie na zblokowanych kolach Przedwczoraj moja mama wziela Nadie na spacer i tez zachwalala jak sie latwo prowadzi :tak:
doris78 ja bym chyba nie wytrzymala takiego odwyku :-D przed swietami nie mielismy internetu ale dobrze ze bylam bardzo zajeta gotowaniem bo inaczej byloby ciezko :-D raczej nie wydaje mi sie zeby szkoly byly otwarte,moj brat mega szczesliwy-podobna ma padac przez najblizsze trzy dni :dry:
Ania1812 witamy w zasniezonej Anglii :dry: chyba w tym roku mamy lepsza zime niz w Pl
kasia.j tata ambitny chcialby zeby syn jezdzil poprawnie a dla niego liczy sie zabawa, na technike przyjdzie pewnie pora troszke pozniej :-D wiesz,moja Nadia zawsze byla bardziej aktywna w nocy,szczegolnie jak chcialam zasnac :sorry2: czasmi brakuje mi tego uczucia,chcialabym znowu miec dzidzie w brzuszku :-p
 
Tynia zaraz manto dostaniesz bo czytasz nieuważnie:dry: po pierwsze ja pisałam dwa dni temu więc nie masz po czym mnie witac:-p ale tak czy siak witam również:-D:-D a po drugie spotkanie jutro jest odwołanie, Katarina przełożyła na piątek:-p

Mojadzidzia
to może jechałyście po ubitym śniegu:confused: Ja też na zablokowanych ale np dzisiaj w parku jak pojechaliśmy z dzieciakami na górki to wózek musiał pchac Rafał albo Janusz Doroty bo ja bym nie dała rady:no:
 
Ho ho dziewczynki ale się rozpisałyście. Miło, miło.
Sylwia ale do mnie nic nie napisałaś :-:)wściekła/y::-:)wściekła/y:.

A my mamy na podwórku już trzeciego bałwana.
 
Roksanna - kocia mamo:-D Na Ciebie mam focha bo nie przyjechałaś do mnie chociaż obiecywałaś że przyjedziesz jak będę na nowym;-):-p
Żartuję oczywiście
Napisałam ostatnio że fajnie że znów jesteś na BB;-)
 
A ja wszystko juz przeczytalam ale juz zapomnialam co mialam napisac:sorry2::sorry2:
Aha....
KASIA8118-nie wiem czy juz jest za pozno,ale takie kapcie mozesz kupic w Asdzie,w Boysie,w Mothercare....
I jak tam Krystain po pierwszym dniu ???A o zapasowe rzeczy sie nie martw bo ja Ci zbraknie,to przedszkolanki maja w zapasie i pozycza jakby co:tak:

MAMATROJECZKI-i co wkoncu bylo Chrisowi?/ustali cos?
Wszystkiego najlepszego dla Chrisa oczewiscie:tak:
Nasz kuba dzisiaj poszedl do szkoly,ale po poludniu dostalam wiadomosc zeby odbebrac po 13 godzinie:baffled:ciekawe jak jutro bedzie:sorry2:



ROKSANA-to Wam L pozazdroscil balwana:-D:-D

AGNIESZKA UK-Wszystkiego najlepszego :-):tak:

I juz dalej nie wiem co napisac:rofl2:
 
Hej witam z wieczora:-).U nas pierwszy dzień w przedszkolu zaliczony :tak:.Wstałam dzisiaj o 7 rano cała zestresowana zaliczyłam trzy razy ubikacje i heja do przedszkola:tak::-D.Ledwo ujechałam w tym śniegu.Dobrze że mam duże koła w wózku bo zwykłą parasolką na małych kółkach to chyba bym nie dała rady ujechac:no:.Krystian marudził całą drogę bo ciężko mu się szło w tym śniegu.Nerwa miałam na maksa bo bałam się ze się spóznie:wściekła/y:.Ale udało się byliśmy punkt 9 rano.Wchodzę do środka a tam tylko jedno dziecko:-D.No nic miałam zostac z małym tylko 15minut ale zostałam całą godzinę i poszliśmy do domu/.Bo już więcej dzieci się nie pojawiło i panie chyba wybierały się do domu.Krystian zadowolony i to bardzo zobaczymy jak to będzie jak zostanie bez mamy.Doris78 i Ania1812 buty na zmianę już kupiłam;-).natalka ja zdecydowanie odradzam Ci taki wózek.Miałam podobny przy Krystianie i ekspresowo się go pozbyłam ładny ale niepraktyczny.Kup sobie dobrej firmy wózek składający się w parasolkę.Ja takie sobie najbardziej chwalę :tak:.roksanna ja za kotka zdecydowanie dziękuje :tak:.
 
Widzę że ja kończę i zaczynam :tak:.Bo reszta się obija i pewnie tylko podgląda czy ktoś coś dzisiaj napisał:cool:.My zostaliśmy dzisiaj w domu bo dostałam smsa ze szkoły że dzisiaj zamknięta:tak:.Szkoda tylko że wstałam przed 7 :wściekła/y:.Zapowiada się ciężki dzień bo mojego Krystiana energia rozpiera.A co tam u was słychac?
 
reklama
Witam!
My równiez mamy dzisiaj dzień wolny od szkoły. Przed 7 dostałam smsa, że szkoła jest zamknięta. I dobrze bo strasznie nie chciało mi sie iść po tym sniegu. Zapomniałam wam wczoraj napisać, że Adam dostał zaproszenie na szczepienie na świńska grype. Ale raczej się nie zdecydujemy.

Kasia8118- dobrze, że Krystian zadowolony ze szkoły.:tak:
mojadzidzia, Sylwia.m- mnie też czeka test bojowy mojego wózka. Ciekawe jak się sprawdzi w jeździe po śniegu. Mam nadzieje, że nie pożałuje że sprzedałam mojego kolosa na pompowanych kołach:confused:
Doris- fajnie, że komputer juz naprawiony. Ja mam teraz tez odwyk ale od polskiej tv. Przed wyjazdem zepsuł nam sie dekoder i czekamy na nowy. A w angielskiej Tv nudy:wściekła/y:

Coś miałam jeszcze napisać ale zapomniałam co.:sorry2: Wpadne później. Pa pa
 
Do góry