reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej
U mnie w domu lodowka.Wysiadl boiler :-:)-:)-:)-:)-(,dobrze ze jest jeszcze ten nieszczesny ,a jakze zbawienny kominek w salonie,o ktorym zreszta przypomnielismy sobie dopiero o 11 godzinie.Ma przyjechac ktos naprawic boiler ale nie wiedza czy jeszcze dzis czy jutro :szok::wściekła/y:.To przeciez niehumanitarne.Jak nie przyjada dzis to bedziemy spac w salonie ,juz sie biore za dmuchanie materaca :baffled:,i oczywiscie zeby zycie nie bylo takie piekne ,nie mamy pompki :-(.
Dobra juz sie wyzalilam :-(i juz mi sie nic nie chce ...
 
Oj dziewczęta:no: nie ładnie tak milczeć i olewać forumowiczki,ja nie wiem :dry: tak się rozkręciłam dziś w tej kuchni,że sama nie wieżę:szok::-D tj.starość....zrobiłam ciasto już na chruściki,ale włożyłam je na 2h do lodówy i w ten czas zrobiłam pierożki z serkiem:-) a za 1h wyciągnę ciasto z lodówy i będę wałkować sobie...lepić....smażyć...i tak dzionek zaliczony w kuchni:tak::happy2: ale na dworze masakra:szok: jak byłam w lidlu to szłam i klęłam po drodze...wyzywałam gnoi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ci co mnie mijali na ulicy to pewnie ładnie sobie myśleli:-D:-D:-D normalnie nie mogłam iść nawet po ulicy zle się szło:wściekła/y: wróciłam z lidla mokra jak szczur!!!! a na rozładowanie nerwów wzięłam szpadel i odśnieżałam podwórko:-D mąż jak mi wałek przywiózł i zobaczył ten porządeczek to śmiał się ze mnie:-D:-D:-D normalnie dzisiejszy dzień był pełen wrażeń,i zaliczam go do udanych:tak::-) a w Lidlu ja pitole jakie ciacho widziałam:szok::szok::szok::szok::szok::szok: he.he..wiem..mam męża,ale popatrzeć można,ale podobny był normalnie do Toma Cruza:tak:ciasteczko na dodatek był Polakiem:-):-):-) ale głupoty piszę,ale mnie poniosła wyobrażnia poprostu no co:-( ok laski idę posprzątać po sobie ten bajzel w kuchni....ale wrócę jeszcze:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Katarina hehe niezła jesteś:-D:-D:-D:-D To pewnie był mój mąż ten Tom;-):-D:-D:-D żartuję oczywiście:-D

Agaam nadal chętna na jutro???

Fajnie, że będzie nas jutro tak dużo, dawno się nie widziałyśmy:tak: Tylko biedna Katarina może domu swojego nie pozanc po nalocie:-D
 
Czesc dziewczeta:-)
Moja gwiazdeczka spi a ja korzystan z tego i pissze pare slow;-)

Sylwiam oczywiscie ze chetna:-) tylko musisz mi napisac o ktorej mam byc u Ciebie a najlepiej to moze zadzwonie jutro tylko napisz o ktorej godzinie co bym Cie nie obudzila;-)

Katarina w takim razie ja tez potwierdzam moje przybycie bo ono uzaleznione bylo w znacznej mierze od tego czy sylwiam bedzie jechala doo Ciebie.

Zapowiada sie jutro mily dzien duzo chetnych sie zapowiada milo milo bo dawno sie nie widzialysmy w takim gronie.

Oki uciekam zajrze jeszcze pozniej papa
 
Katarina26 ja też potwierdzam swoje przybycie. Przyjedzie też 4muchy. Także poznasz nas prawie wszystkie ;-);-);-);-) Nie martw się będziesz miała tyle sprzątania po nas, że czasu Ci braknie na biadolenie i wyzywanie na nas :tak::tak::tak::tak:;-);-);-);-);-)
Renuska właśnie sobie pomyślałam, że gdyby u mnie padł bojler to byłaby chyba katastrofa i zmarzłabym na maksa. A kominka u mnie niet.
Mojadzidzia a Ty co się nie odzywasz???:confused::confused::confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
KATARINA-ja tez potwierdzam swoje przybycie:tak::-)Niemoglabym sobie odpuscic tych faworkow,pychaaaaaaaa
Ale ja tez sobie pomyslalm czy Ty nas wszystkie pomiescisz bo troche nas bedzie:-D:-D

AGAAM-no to ja widze ze Ty swoja jestes:-D:-D:-D

RENUSKA-oo matko,mam nadzieje ze juz wam naprawili :tak:

Dobra lece polozyc Davidka spac:tak:
 
reklama
hej
Moj szymonek juz spi od pol godziny:szok: Wstal dzisiaj chyba o 5 rano i ja na nogach od 6. Zeby tego bylo malo nic mu nie pasowalo. Od samego rana zapowiedzial mi ze bedzie dzisiaj niegrzeczny, nikogo nie bedzie sluchal i bedzie bil:wściekła/y:
Sylwiam- nam balwan nie wyszedl bo snieg nie chcial sie w kulki kleic:-( a ten tom to byl moj:-D:-D:-D;-)
Roksanna1 - probowalam zalatwic sprawe polubownie na ebayu ale nie chcial ugody:no: Do jutra mam nadzieje ze uda mi sie dojechac:tak:
katarina26- dzieki za namiary- postaram sie byc- chyba ze ze wsi nie wyjade ze wzgledu na pociagi:wściekła/y:
Agaam, jstysiak- tez witam:tak: i do zobaczenia:tak:
Renuska- wspolczuje:-( U mnie nawet jak grzeje na maksa to w sypialni jest 17 stopni a co dopiero jakby mi wogole nie dzialalo- przytulcie sie dzisiaj do siebie;-)

Pan od negatywa sie wzburzyl. Czy wy tez mialyscie takie przypadki? Ja na prawde czesto przymykam oko ale.................
 
Do góry