reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

katarina26- moj maz na 16 do pracy jechal :-( a dla mnie z malym w dwie strony zeby samej smignac to spora wyprawa by byla:tak: A kozaczki czarne- takie wsiurskie do biegania:-D:-D;-)
Dziekuje za komplementa co do synka:tak:
kasiaj-:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Czesc wieczorkiem:-)

KASIA J-wiesz co ,ale sie usmialam z Ciebie:-D:-D:-Dciekawe jak Kuba sie czul,czy mu fajnie szumialo:-D:-D:-D
Jak to napisalas zaraz mi sie przypomnial film-Ania z zielonego wzgorza:-D:-D

KATARINA-a ja wlasnie sie zastanawialam czy dziewczyny Cie wprowadzily w zielone imperium:tak:jak twoj ogrod sie nazywa??
Ja tez oczewiscie dziekuje za goscine:tak:
Jak przyjechalismy David opowiadal tacie ze zrobil siku u dziewczynki w domku:-D

ANIA1812-u nas jakas godzine temu to normalnbie byla zamiec sniezna:shocked2:nic nie bylo widac:no:na szczescie juz przeszlo:tak:

JULIA-Witaj wsrod Nas:-)a Ty na jakim bd mieszkasz???co do chrupek to ja dawalam jak dzieci mialy 5 miesiecy:tak:

Pisze w imieniu Sylwii ze zaprasza na sobotnia imprezke 23 stycznia i prosze pisac czy wszystkim pasuje:tak:i kto chetny jest:tak:
 
Ania1812w nowym domku mieszka sie rewelacyjnie:-) wydawal mi sie troche mały ale jak juz sie porozkladalismy po malowaniu ( tydz przed swietami) to nie jest źle;-):-)

ampar3 nie martw sie bedzie cieplo bo juz wiem co sie stalo i wiem jak naprawic:-D:-D:-D godzine temu stalo sie znow to samo... czyli zamarza woda przy rurce ktora wychodzi na zewnatrz domu. wystarczy odkrecic jeden zaworek i spuscic wode z kostkami lodu i z powrotem załączyć hehehe a jesli nawet trzeba by bylo znow wzywac pomoc to mamy kominek. dzisiaj do momentu odpalenia boilera grzalam kominkiem i bylo bardzo cieplo bo mamy docieplone sciany i dach wiec tak nie ucieka;-)

kasia.j no to synka rozgrzałaś :-D:-D:-D

doris78 jak nas jeszcze bardziej nie zasypie i nie zamrozi to pewnie dotre;-)
 
katarina26 dziekujemy slicznie za goscine ;-) zabralam talerz a zostawilam rekawiczke,bedziesz miala pretekst zeby mnie odwiedzic :-D dobrze ze S po nas przyjechal bo nie wiem jakbym dopchala ten wozek pod te wszytkie gorki w droge powrotna :baffled: bylismy w tym centrum outlet 'junction32' i w sumie kupilam tylko kortke dla mamy w next byla przeceniona z 55 na 12 :szok: i kilka par rajstopek dla Dusi
kasia.j :-D:-D:-D:-D naprawde szczescie ze w szkole nikt nie poznal bo by byla afera :shocked2: napewno go niezle rozgrzal ten soczek,co do tego to nie mam watpliwosci :-D:-D:-D
marta84 kobitko co u ciebie? zyjesz jeszcze?
kasia8118 jak tam Krystianek w szkole?
a moje dziecko zasnelo w lozeczku...zasluga S nie moja :dry: ale pewnie jak sie obudzi na karmienie to bede musiala i tak ja wziasc do lozka no ale powoli...powoli i moze sie uda :sorry2:
 
No to żeby było śmieszniej to u nas też bojler nie działa :-:)-:)-(.
Nefretete ale Ci zazdroszczę, ja nie mam chyba takiego zaworka ale na pewno poszukam
Zimno jak diabli, może stanę z suszarką na zewnątrz ;-), może u mnie też jakaś rurka przymarzła.
KasiaJ no ładnie alkohol dziecku do szkoły. :-p
Dzięki dziewczyny za spotkanie. Termin póki co mi pasuje imprezki u Sylwii.
 
Hej kochane widzę ze spotkanie udane:tak:.Szkoda że mnie nie było bo brakuje mi babskich spotkań,ale co zrobic:-(.Mój Krystian był dzisiaj w przedszkolu.I został sam nie płakał i był bardzo zadowolony aż tak bardzo ze musiałam go siłą wyciągac z przedszkola:szok:.A ja głupia całą drogę z przedszkola ryczałam że go tam samego zostawiłam :sorry2:.Wczoraj miałam ciężki dzień bo mały strasznie mi płakał wydaje mi się że miał problemy z kupą ale jak mu w końcu wyszła to było już wszystko ok.wczoraj zaliczył pierwszą szczepionkę a w sumie to dwie.Waży już 5280:tak:.natalka jeżeli będziesz potrzebowała tabletki na zasuszenie pokarmu bo ja mogę poszukac bo wydaje mi się że gdzieś powinnam miec:tak:.Mi one nie będą potrzebne bo mi sam pokarm zaniknął :blink:.Julia napisz nam coś o sobie:tak:.Ja chrupki dawałam Krystianowi jak miał 8miesięcy.Jeśli dobrze pamiętam:sorry2:.Sylwia ja jestem bardzo chętna na babską imprezkę :tak::-).Przyda mi się odrobina relaksu w babskim gronie:tak:.kasia.j ale z Ciebie aparatka:-D:-D:-D:-D:-D.A ja kupiłam sobie nową spacerówkę ale chyba poczekam do wiosny żeby ją przetestowac:tak:.
 
Acha Katarina to ja zostawiłam tą książkę w wózku dla lalki :-), a specjalnei tam wsadziłam, blisko mnie żebym nie zapomniała. I zapomniałam Ci podziękować za gościnę. :-p
 
reklama
Mojadzidzia Nie wiem, byli dziś, to coś z elektryczną częścią. Landlord nie umiał mi powiedzieć, bo nigdzie nie mógł się dodzwonić. Przywiózł farelkę :-D:-D, ale Łukasz pojechał kupić konwektor. Jeśli załatwią coś to jutro, jeśli nie to w poniedziałek :-(
 
Do góry